Uygulama Kasası ikon

Uygulama Kasası APK

v12.2.6

Uygulama Kasası, telefonunuzdaki uygulamaları düzenlemenizi sağlayan faydalı bir Android uygulaması.


Xiaomi'nin geliştirdiği Uygulama Kasası, Android telefonunuzda yüklü olan uygulamaları düzenleyerek kolayca bulmanızı sağlayan bir yardımcı araç. Kullanımı gayet basit olan bu uygulama ile sık kullandığınız programlar elinizin altında oluyor. Tabii bu da daha iyi bir kullanıcı deneyimi demek.


Uygulama Kasası'nın işlevini kısayol olarak tanımlayabiliriz. Ekran kilidini açtıktan sonra ekranı sağa kaydırdığınızda kasa açılıyor ve sizin seçtiğiniz tüm uygulamalar burada listeleniyor. Sık kullandığınız uygulamalar, hızlı not alma, takvim özeti ve daha birçok şeyi Uygulama Kasası'na eklemeniz mümkün.


Xiaomi tarafından resmi olarak geliştirilen Uygulama Kasası, Android telefonlarındaki sık kullanılan uygulamaları yönetmek için gayet ideal bir uygulama. Uygulama Kasası APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Uygulama Kasası ekran görüntüleri Uygulama Kasası ekran görüntüleri Uygulama Kasası ekran görüntüleri Uygulama Kasası ekran görüntüleri Uygulama Kasası ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder