Norton Clean ikon

Norton Clean APK

v1.4.2.77

Norton Clean, Android cihazınızın performans ve bellek yönetimini yapmanızı sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.


Antivirüs ve güvenlik uygulamasıyla bildiğimiz Symantec ekibi tarafından geliştirilen Norton Clean, Android cihazınızın bellek ve depolama alanlarını optimize ederek hem cihazınızı hızlandırıyor hem de depolama yani hafıza alanında yer açıyor. Uygulamanın çalışma mantığı 'gereksiz' verileri silmek üzerine kurulmuş. Bu sayede kullanmakta olduğunuz dosyalar ve veriler silinmeden cihazınızın temizliği yapılmış oluyor.


Norton Clean'in işe yarar diğer bir özelliği de telefon ve tabletinizde yüklü olan uygulamaların önbelleklerini tek tek silebilmesi. Uygulamalar menüsüne girdiğinizde cihazınızda yüklü olan ve önbellek biriktiren uygulamaları görüyorsunuz. Bu menüden istediğiniz bir uygulamayı seçerek önbelleğini boşaltabilir ve uygulamanın gereksiz yere depolama alanı kullanmasını engelleyebilirsiniz.


Android ekosisteminde oldukça başarılı sonuçlar veren Norton Clean ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Norton Clean APK dosyasını indirerek cihazınızı optimize etmeye başlayabilirsiniz.

Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Norton Clean APK son sürüm ile uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder