Norton Clean ikon

Norton Clean

v1.4.2.77

Norton Clean, Android cihazınızın performans ve bellek yönetimini yapmanızı sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.


Antivirüs ve güvenlik uygulamasıyla bildiğimiz Symantec ekibi tarafından geliştirilen Norton Clean, Android cihazınızın bellek ve depolama alanlarını optimize ederek hem cihazınızı hızlandırıyor hem de depolama yani hafıza alanında yer açıyor. Uygulamanın çalışma mantığı 'gereksiz' verileri silmek üzerine kurulmuş. Bu sayede kullanmakta olduğunuz dosyalar ve veriler silinmeden cihazınızın temizliği yapılmış oluyor.


Norton Clean'in işe yarar diğer bir özelliği de telefon ve tabletinizde yüklü olan uygulamaların önbelleklerini tek tek silebilmesi. Uygulamalar menüsüne girdiğinizde cihazınızda yüklü olan ve önbellek biriktiren uygulamaları görüyorsunuz. Bu menüden istediğiniz bir uygulamayı seçerek önbelleğini boşaltabilir ve uygulamanın gereksiz yere depolama alanı kullanmasını engelleyebilirsiniz.


Android ekosisteminde oldukça başarılı sonuçlar veren Norton Clean ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Norton Clean APK dosyasını indirerek cihazınızı optimize etmeye başlayabilirsiniz.

Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Norton Clean APK son sürüm ile uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.2.77

GeliştiriciNortonMobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi28 gün önce

Eklenme tarihi23.06.2018 - 14:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme35

Dosya boyutu 9.02 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8875

Güvenlik seçicileri
Norton Clean eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Norton Clean versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder