Norton Clean ikon

Norton Clean APK

v1.5.1.102

Norton Clean Açıklama

Norton Clean, Android cihazınızın performans ve bellek yönetimini yapmanızı sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.


Antivirüs ve güvenlik uygulamasıyla bildiğimiz Symantec ekibi tarafından geliştirilen Norton Clean, Android cihazınızın bellek ve depolama alanlarını optimize ederek hem cihazınızı hızlandırıyor hem de depolama yani hafıza alanında yer açıyor. Uygulamanın çalışma mantığı 'gereksiz' verileri silmek üzerine kurulmuş. Bu sayede kullanmakta olduğunuz dosyalar ve veriler silinmeden cihazınızın temizliği yapılmış oluyor.


Norton Clean'in işe yarar diğer bir özelliği de telefon ve tabletinizde yüklü olan uygulamaların önbelleklerini tek tek silebilmesi. Uygulamalar menüsüne girdiğinizde cihazınızda yüklü olan ve önbellek biriktiren uygulamaları görüyorsunuz. Bu menüden istediğiniz bir uygulamayı seçerek önbelleğini boşaltabilir ve uygulamanın gereksiz yere depolama alanı kullanmasını engelleyebilirsiniz.


Android ekosisteminde oldukça başarılı sonuçlar veren Norton Clean ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Norton Clean APK dosyasını indirerek cihazınızı optimize etmeye başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Norton Clean APK son sürüm ile uygulamada tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri Norton Clean ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.1.102

GeliştiriciNortonMobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi23.06.2018 - 14:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme54

Dosya boyutu 8.96 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8875

GÜVENLİKİndireceğiniz Norton Clean APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.symantec.cleansweep

APK imzası: 353cb8f965dfb6af8b01c17c847b7921fccd60e7

Norton Clean eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Norton Clean versiyonları:
  • 1. Norton Clean v1.4.2.77
  • 2. Norton Clean v1.4.1.61

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder