FingerSecurity ikon

FingerSecurity APK

v3.11.0

FingerSecurity parmak izinizle telefonunuzdaki uygulamaları kilitlemenizi sağlayan başarılı bir güvenlik uygulamasıdır.

 

Uygulamanın detaylarını anlatmadan önce hemen belirtelim, FingerSecurity uygulamasını kullanabilmek için telefonunuzda parmak izi sensörünün olması gerekiyor. Eğer yoksa bu uygulama pek işinize yaramayacaktır.

 

FingerSecurity'nin çalışma mantığı oldukça basit. APK dosyasını kurduktan sonra kilitlemek istediğiniz uygulamaları seçerek güven altına alıyorsunuz. Kilitlenmiş olan uygulamalar hem ana ekranda hem de ana menüde gizlendiği için görünmüyor. Uygulamaları çalıştırmak için FingerSecurity'e girmeniz ya da ekrana ekleyeceğiniz widget'i kullanmanız gerekiyor.

 

Kilitlenmiş bir uygulamaya girmek zahmetli gelebilir; FingerSecurity bunu düşünerek belirlediğiniz konumlarda kilidi otomatik olarak kaldırıyor. Yani, uygulamayı evde iken otomatik olarak devre dışı bırakmanız mümkün. Bu sayede kilitlenmiş uygulamalarınızı kolayca kullanabiliyorsunuz. Bununla ilgili işlemleri uygulamanın ayarlarından yapmanız yeterli oluyor.

 

FingerSecurity tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

FingerSecurity ekran görüntüleri FingerSecurity ekran görüntüleri FingerSecurity ekran görüntüleri FingerSecurity ekran görüntüleri FingerSecurity ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder