FingerSecurity ikon

FingerSecurity APK

v3.11.0

FingerSecurity Açıklama

FingerSecurity parmak izinizle telefonunuzdaki uygulamaları kilitlemenizi sağlayan başarılı bir güvenlik uygulamasıdır.


Uygulamanın detaylarını anlatmadan önce hemen belirtelim, FingerSecurity uygulamasını kullanabilmek için telefonunuzda parmak izi sensörünün olması gerekiyor. Eğer yoksa bu uygulama pek işinize yaramayacaktır.


FingerSecurity'nin çalışma mantığı oldukça basit. APK dosyasını kurduktan sonra kilitlemek istediğiniz uygulamaları seçerek güven altına alıyorsunuz. Kilitlenmiş olan uygulamalar hem ana ekranda hem de ana menüde gizlendiği için görünmüyor. Uygulamaları çalıştırmak için FingerSecurity'e girmeniz ya da ekrana ekleyeceğiniz widget'i kullanmanız gerekiyor.


Kilitlenmiş bir uygulamaya girmek zahmetli gelebilir; FingerSecurity bunu düşünerek belirlediğiniz konumlarda kilidi otomatik olarak kaldırıyor. Yani, uygulamayı evde iken otomatik olarak devre dışı bırakmanız mümkün. Bu sayede kilitlenmiş uygulamalarınızı kolayca kullanabiliyorsunuz. Bununla ilgili işlemleri uygulamanın ayarlarından yapmanız yeterli oluyor.


FingerSecurity tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

FingerSecurity ekran görüntüleri FingerSecurity ekran görüntüleri FingerSecurity ekran görüntüleri FingerSecurity ekran görüntüleri FingerSecurity ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.11.0

GeliştiriciRick Clephas

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi08.03.2018 - 13:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme26

Dosya boyutu 18.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8383

GÜVENLİKİndireceğiniz FingerSecurity APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rickclephas.fingersecurity

APK imzası: e28f2a4c1ff3894a146d6f143dccf31b0dec394b

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder