Google Çeviri

Google Çeviri

v5.10.0.RC14.158910458

Kitap sözlükleri unutun: Google Çeviri uygulamasıyla 100'den fazla dilde çeviri yapabilir ve çevirilere katkı sağlayabilirsiniz.

 

Varsayılan olarak klavye girişi ile çeviri yapan uygulama, buna ek olarak kamera, sesli dikte ve el yazısı ile de çeviri yapabiliyor. Ancak bu özellikler tam olarak şu an her dili desteklemiyor. Örneğin kamera ile 37 farklı dilde çeviri yapılırken, sesli dikte ile 32 dilde çeviri yapılıyor. Türkçe ise İngilizce çevirilerde bu özelliklerin hepsinde kullanılabiliyor. 

 

Web sayfasından seyahate kadar birçok farklı alanda kullanılabilen uygulama kullanıcıların katkı sağlayabileceği şekilde geliştirilmeye devam ediyor. Bir atasözü, deyim veya çeviri için doğrulama seçeneği ile sizin de katkıda bulunmanız mümkün. Doğruluk seviyesi yüksek olan çeviriler diğer kullanıcıların göreceği şekilde kullanıma açılıyor. Yabancı dilde SMS ve mail gönderimi yapan kullanıcılar da Google Çeviri ekibi tarafından unutulmamış; izin verdiğiniz taktirde kısa mesajlar dahil cihazınızdaki birçok metin yabancı dile çevriliyor. Üstelik dil dosyalarını indirdiğinizde tüm çevirilerinizi çevrimdışı, yani internet olmadan da yapabiliyorsunuz.

Google Çeviri ekran görüntüleri Google Çeviri ekran görüntüleri Google Çeviri ekran görüntüleri Google Çeviri ekran görüntüleri Google Çeviri ekran görüntüleri
Sevdik

Kamera ve sesli dikte özellikleri Türkçe destekliyor,

Çevrimdışı çeviri özelliği,

Kullanıcılar katkı sağlayabiliyor.

Sevmedik

Arayüz tasarımı pek kullanışlı değil.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.10.0.RC14.158910458

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi15.06.2017 - 15:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme201

Dosya boyutu 14.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7646

Google Çeviri Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder