Google Çeviri ikon

Google Çeviri APK

v6.14.0.03.342186690

Google Çeviri uygulamasıyla 100'den fazla dilde çeviri yapabilir ve çevirilere katkı sağlayabilirsiniz.


Varsayılan olarak klavye girişi ile çeviri yapan uygulama, buna ek olarak kamera, sesli dikte ve el yazısı ile de çeviri yapabiliyor. Ancak bu özellikler tam olarak şu an her dili desteklemiyor. Örneğin kamera ile 37 farklı dilde çeviri yapılırken, sesli dikte ile 32 dilde çeviri yapılıyor. Türkçe ise İngilizce çevirilerde bu özelliklerin hepsinde kullanılabiliyor.


Web sayfasından seyahate kadar birçok farklı alanda kullanılabilen uygulama kullanıcıların katkı sağlayabileceği şekilde geliştirilmeye devam ediyor. Bir atasözü, deyim veya çeviri için doğrulama seçeneği ile sizin de katkıda bulunmanız mümkün. Doğruluk seviyesi yüksek olan çeviriler diğer kullanıcıların göreceği şekilde kullanıma açılıyor. Yabancı dilde SMS ve mail gönderimi yapan kullanıcılar da Google Çeviri ekibi tarafından unutulmamış; izin verdiğiniz taktirde kısa mesajlar dahil cihazınızdaki birçok metin yabancı dile çevriliyor. Üstelik dil dosyalarını indirdiğinizde tüm çevirilerinizi çevrimdışı, yani internet olmadan da yapabiliyorsunuz.


Google'ın her servisi gibi Çeviri de tamamen ücretsiz. Google Çeviri APK dosyasını hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Çeviri ekran görüntüleri Google Çeviri ekran görüntüleri Google Çeviri ekran görüntüleri Google Çeviri ekran görüntüleri Google Çeviri ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Çeviri (Translate) APK yeni güncellemesinde dokun-çevir özelliği optimize edilmiş.

Artıları

Kamera ve sesli dikte özellikleri Türkçe destekliyor,

Çevrimdışı çeviri özelliği,

Kullanıcılar katkı sağlayabiliyor.

Eksileri

Arayüz tasarımı daha kullanışlı olabilir.

Yorumlar

Google Çeviri için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Google Çeviri v5.25.0.RC03.219718911 için
Gogul çeviri programini indiremiyorum
Kullanıcı resmi
hsnDnz2 yıl önce Google Çeviri v5.25.0.RC03.219718911 için
Cihazınızın indirme yapmasını engelleyen özellikleri kapatıp tekrar denemenizi tavsiye ederiz. İndirme işleminde bir sorun yaşanmıyor.