Booster for PUBG - Game Booster 60FPS ikon

Booster for PUBG - Game Booster 60FPS APK

v3.0.0

Booster for PUBG - Game Booster 60FPS Açıklama

PUBG Game Booster akıllı telefonunuzu optimize ederek PUBG Mobile'ı daha hızlı oynamanızı sağlayan bir uygulamadır.

 

Booster for PUBG - Game Booster 60FPS uygulamasının çalışma mantığı, telefon kaynaklarını optimize etmek üzerine kurulmuş. Normalde akıllı cihazların donanım özelliklerini kullanan farklı özellikleri vardır. PUBG hızlandırıcı ise bu özellikleri kontrol altına alarak cihazın donanımının daha verimli çalışmasını sağlıyor. Özellikle düşük grafik kartına (GPU) sahip telefonlarda PUBG Mobile görüntüleri düşük FPS'te olduğu için oyun pek zevk vermiyor. PUBG Game Booster ise GPU kullanan diğer uygulamaları optimize ederek PUBG'yi 60 FPS'e kadar çıkartabiliyor. Burada GPU'nın çekirdek kapasitesi de önemli, yani tek çekirdekli bir GPU'nun 60 FPS görüntü vermesi biraz zor, ancak PUBG hızlandırıcı ile artış olacağı kesin gibi bir şey.

 

Android telefonunuzda PUBG Mobile oynuyorsanız PUBG Game Booster uygulaması ile oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. PUBG Android versiyonunu yüksek performansla oynamak için uygulamayı çalıştırıp ondan sonra oyuna girmeniz yeterli oluyor. Booster for PUBG APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Booster for PUBG - Game Booster 60FPS ekran görüntüleri Booster for PUBG - Game Booster 60FPS ekran görüntüleri Booster for PUBG - Game Booster 60FPS ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.0

GeliştiriciBovinda, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi02.04.2019 - 20:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme758

Dosya boyutu 7.46 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9515

GÜVENLİKİndireceğiniz Booster for PUBG - Game Booster 60FPS APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: ultra.game.booster

APK imzası: 7448459e34517de7463c93b891b72a980cbcc821

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

4 kullanıcı oyuna göre

Booster for PUBG - Game Booster 60FPS için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Booster for PUBG - Game Booster 60FPS v3.0.0 için
Çok güzel pubg mobil açılmıyorsa buaçıyor