Booster for PUBG - Game Booster 60FPS ikon

Booster for PUBG - Game Booster 60FPS APK

v3.0.0

PUBG Game Booster akıllı telefonunuzu optimize ederek PUBG Mobile'ı daha hızlı oynamanızı sağlayan bir uygulamadır.

 

Booster for PUBG - Game Booster 60FPS uygulamasının çalışma mantığı, telefon kaynaklarını optimize etmek üzerine kurulmuş. Normalde akıllı cihazların donanım özelliklerini kullanan farklı özellikleri vardır. PUBG hızlandırıcı ise bu özellikleri kontrol altına alarak cihazın donanımının daha verimli çalışmasını sağlıyor. Özellikle düşük grafik kartına (GPU) sahip telefonlarda PUBG Mobile görüntüleri düşük FPS'te olduğu için oyun pek zevk vermiyor. PUBG Game Booster ise GPU kullanan diğer uygulamaları optimize ederek PUBG'yi 60 FPS'e kadar çıkartabiliyor. Burada GPU'nın çekirdek kapasitesi de önemli, yani tek çekirdekli bir GPU'nun 60 FPS görüntü vermesi biraz zor, ancak PUBG hızlandırıcı ile artış olacağı kesin gibi bir şey.

 

Android telefonunuzda PUBG Mobile oynuyorsanız PUBG Game Booster uygulaması ile oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. PUBG Android versiyonunu yüksek performansla oynamak için uygulamayı çalıştırıp ondan sonra oyuna girmeniz yeterli oluyor. Booster for PUBG APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Booster for PUBG - Game Booster 60FPS ekran görüntüleri Booster for PUBG - Game Booster 60FPS ekran görüntüleri Booster for PUBG - Game Booster 60FPS ekran görüntüleri

Yorumlar

Booster for PUBG - Game Booster 60FPS için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Booster for PUBG - Game Booster 60FPS v3.0.0 için
Çok güzel pubg mobil açılmıyorsa buaçıyor