WiFi Dumpper (WPS Connect) ikon

WiFi Dumpper (WPS Connect) APK

v2.1.2

WiFi Dumpper çevrenizdeki WiFi ağlarını analiz ederek bağlanmanızı sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.

 

Özellikle ev dışındayken sürekli internete giriyorsanız, WiFi Dumpper'ı çevre ağları analiz ederek bağlanmak amacıyla kullanabilirsiniz. Uygulamanın çalışma mantığı Dumpper üzerine kurulu, Dumpper yöntemini bilmeyenler için biraz açıklayalım: Her kablosuz ağın bir WPS şifresi olur, Dumpper yöntemi bu şifreyi deneysel yöntemleri kullanarak çözmeye yarıyor. Bu sistem genellikle çok sık kullanılan parolaları çözüyor tabi, yüksek güce sahip şifreleri çözmek mümkün değil tabii ki.

 

WiFi Dumpper uygulaması bağlanmak istediğiniz WiFi ağının parolasını çözdükten sonra güvenliğini de sizin yerinize kontrol ediyor. Bu sayede internet saldırılarına karşı bir nevi önlem alınmış oluyor. WiFi Dumpper APK dosyasını ücretsiz indirerek Android WiFi şifresi bulma yöntemini telefonunuzda yapabilirsiniz.

WiFi Dumpper (WPS Connect) ekran görüntüleri WiFi Dumpper (WPS Connect) ekran görüntüleri WiFi Dumpper (WPS Connect) ekran görüntüleri WiFi Dumpper (WPS Connect) ekran görüntüleri WiFi Dumpper (WPS Connect) ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

- Add languages (Persian and Spanish)- Added big Support for more new routers- Added new PINs- Some fixes - Added Vendor name for routers- Big more updates--- if you like app, please rate 5 stars , thank you..

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder