AppMgr III (App 2 SD) ikon

AppMgr III (App 2 SD) APK

v5.47

AppMgr III (App 2 SD) Açıklama

AppMgr III (App 2 SD), Android için geliştirilen en iyi sistem ve uygulama yöneticisi araçlarından biridir.


Önceleri App 2 SD olarak bilinen uygulama, şu an için AppMgr III olarak tekrar kullanımda. Uygulamanın temel özellikleri, Android telefonunuzda yüklü olan uygulamaları yönetmek üzerine. Bunlar arasında uygulama taşıma, uygulama gizleme ve uygulama yöneticisi öne çıkıyor. Bu özelliklerin detayları şöyle:

  • Uygulama taşıma: Android telefonların dahili depolama alanı az geldiğinde hafıza kartı ile daha çok alan kullanılabiliyor. AppMgr III ile telefon hafızasından hafıza kartına (SD karta) uygulamaları kolayca taşıyabilirsiniz,
  • Uygulama yöneticisi: Telefonunuzda yüklü olan uygulamalarla ilgili tüm detayları görüntüleyebilir, uygulamaları topluca silebilir ve uygulama verilerini paylaşabilirsiniz,
  • Uygulama gizleme: Telefonunuzda görünmesini istemediğiniz uygulamaları AppMgr III (App 2 SD) ile gizleyebilirsiniz. Uygulamanın izi tamamen kaybolur ve cihazınızda asla görünmez.

AppMgr III'ün en çok kullanılan özelliği, Android telefon hafızasından SD karta (hafıza kartına) uygulama taşıma. Bu sayede birçok kişi uygulamaları silmeden telefon hafızasından yer kazanabiliyor.


AppMgr III (App 2 SD)'nin diğer özellikleri arasında ise telefon önbelleği temizleme, uygulamaları dışa aktarma (yedekleme), sürükle-bırak yöntemi ile kolay dosya taşıma yer alıyor. Telefondaki uygulamaları yönetmek istiyorsanız AppMgr III (App 2 SD) APK dosyasını hemen indirip kurabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

AppMgr III (App 2 SD) APK son sürüm güncellemesinde Android 12 desteği eklenmiş ve dosya taşıma işlemi sırasında yaşanan hata düzeltilmiş.

AppMgr III (App 2 SD) ekran görüntüleri AppMgr III (App 2 SD) ekran görüntüleri AppMgr III (App 2 SD) ekran görüntüleri AppMgr III (App 2 SD) ekran görüntüleri AppMgr III (App 2 SD) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.47

GeliştiriciSam Lu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi08.02.2020 - 11:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme72

Dosya boyutu 7.03 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10156

GÜVENLİKİndireceğiniz AppMgr III (App 2 SD) APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.a0soft.gphone.app2sd

APK imzası: 190d8057cd872b2f7ef67a2a7dea5117e0cc8945

AppMgr III (App 2 SD) eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm AppMgr III (App 2 SD) versiyonları:
  • 1. AppMgr III (App 2 SD) v4.94

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder