Dosya Yöneticisi ikon

Dosya Yöneticisi APK

v2.0.0.389_170803

Asus tarafından geliştirilen Dosya Yöneticisi uygulaması ile telefon ve tabletlerinizdeki dosyaları kolayca yönetebilirsiniz.

 

Uygulama ile cihaz hafızası, SD kart, bulut depolama ve LAN ağı üzerindeki dosyalarınızı yönetmeniz mümkün. Yönetme araçları arasında dosya taşıma, kopyalama, dosyayı yeniden adlandırma ve veri dosyalarını düzenleme gibi işlemleri gibi en çok kullanılan özelliklerle birlikte paylaşma ve dışarı çıkartma gibi ek özellikler de bulunuyor.

 

Android ekosistemindeki dosya yöneticisi uygulamaları arasında iyi bir alternatif. Basit ve kolay anlaşılır arayüzü, şık tasarımı ile birlikte gayet akıcı bir deneyim sunan Asus Dosya Yöneticisi'ni ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri

Dosya Yöneticisi ipuçları

Yorumlar

Dosya Yöneticisi için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Dosya Yöneticisi v2.0.0.389_170803 için
Guzel