AnTuTu Benchmark ikon

AnTuTu Benchmark APK

v7.1.4

AnTuTu Benchmark Açıklama

AnTuTu Benchmark, Android telefon ve tabletlerin performanslarını ölçerek karşılaştıran en popüler benchmark uygulamasıdır.

 

AnTuTu Benchmark CPU, GPU, RAM ve UX gibi temel cihaz bileşenleri üzerinde sınamalar yaparak onları test eder ve başarı puanına göre listeler. Uygulama bu testi her bileşen için ayrı ayrı yaptığından dolayı cihazın en doğru performans testi sonuçlarını gösterebiliyor. AnTuTu Benchmark uygulaması cihazınızın test sonuçlarını kendi veritabanına ekleyerek cihazlar arası farkları ve küresel performans listesini oluşturuyor. Özellikle teknoloji haber sitelerinde gördüğümüz performans testi sonuçları işte bu yöntemle yapılıyor.

 

AnTuTu Benchmark telefon ve tabletlerin GPU testini yapıyor ancak, üç boyutlu ölçüm yapmıyor. Bu testi, yani ekran kartının 3D performansını ölçmek için Antutu 3DBench uygulamasını indirmeniz gerekiyor. 

 

Android benchmark uygulamaları arasında en doğru sonuçlar verdiği belirtilen Antutu tamamen ücretsiz kullanılıyor. AnTuTu Benchmark APK dosyasını ücretsiz indirerek cihazınızın performansını ölçebilir ve diğer telefonlarla karşılaştırabilirsiniz.

AnTuTu Benchmark ekran görüntüleri AnTuTu Benchmark ekran görüntüleri AnTuTu Benchmark ekran görüntüleri AnTuTu Benchmark ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.1.4

GeliştiriciAnTuTu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi14.02.2019 - 13:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme125

Dosya boyutu 54.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9359

GÜVENLİKİndireceğiniz AnTuTu Benchmark APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.antutu.ABenchMark

APK imzası: c09b8a290a1ad6159d7b1a968e05d11eff107b57

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder