AnTuTu Benchmark ikon

AnTuTu Benchmark

v7.1.4

AnTuTu Benchmark, Android telefon ve tabletlerin performanslarını ölçerek karşılaştıran en popüler benchmark uygulamasıdır.

 

AnTuTu Benchmark CPU, GPU, RAM ve UX gibi temel cihaz bileşenleri üzerinde sınamalar yaparak onları test eder ve başarı puanına göre listeler. Uygulama bu testi her bileşen için ayrı ayrı yaptığından dolayı cihazın en doğru performans testi sonuçlarını gösterebiliyor. AnTuTu Benchmark uygulaması cihazınızın test sonuçlarını kendi veritabanına ekleyerek cihazlar arası farkları ve küresel performans listesini oluşturuyor. Özellikle teknoloji haber sitelerinde gördüğümüz performans testi sonuçları işte bu yöntemle yapılıyor.

 

AnTuTu Benchmark telefon ve tabletlerin GPU testini yapıyor ancak, üç boyutlu ölçüm yapmıyor. Bu testi, yani ekran kartının 3D performansını ölçmek için Antutu 3DBench uygulamasını indirmeniz gerekiyor. 

 

Android benchmark uygulamaları arasında en doğru sonuçlar verdiği belirtilen Antutu tamamen ücretsiz kullanılıyor. AnTuTu Benchmark APK dosyasını ücretsiz indirerek cihazınızın performansını ölçebilir ve diğer telefonlarla karşılaştırabilirsiniz.

AnTuTu Benchmark ekran görüntüleri AnTuTu Benchmark ekran görüntüleri AnTuTu Benchmark ekran görüntüleri AnTuTu Benchmark ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.1.4

GeliştiriciAnTuTu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi14.02.2019 - 13:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme30

Dosya boyutu 53.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9359

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder