Power Clean - Optimum Temizlik ikon

Power Clean - Optimum Temizlik APK

v2.9.9.54

Power Clean Android telefonunuzun belleğini temizlemek ve performansını arttırmak için kullanabileceğiniz başarılı bir optimizasyon uygulamasıdır.

 

Power Clean'in temel görevi cihazınızdaki gereksiz verileri, birikmiş sistem önbelleğini, oyun ve uygulamaların önbellek dosyalarını, kaldırılmış veya silinmiş dosyaların artıklarını tamamen cihazdan kaldırarak performans artışı elde etmek. Cihaz performansı sadece bununla belli olan bir şey değil tabii ki, gereksiz pil kullanımı, gereğinden fazla ısınmış bir işlemci (CPU) ve dolu bir hafıza da cihazın performansını etkiler. Power Clean tüm bu saydığımız etkileri kontrol eden özelliklere sahip komple bir uygulama. Kullanmaya başladığınız andan itibaren cihazınızdaki performans artışını fark ediyorsunuz.

 

Uygulamanın performans özellikleri yanında kullanışlı güvenlik özellikleri de var. Bunlar arasında Uygulama kilitleme ilk dikkat çekeni. Bunun yanında ise Android telefonunuzdaki donanım hatalarını sürekli tarayarak size göstermesi de cihaz üzerinde tam kontrol kurmanızı sağlıyor. Eğer cihazınızın bir kısmında sorun varsa Power Clean ile bunun donanımsal olup olmadığını anlamanızı sağlıyor.

 

LIONMOBI stüdyosunun geliştirdiği Power Clean tamamen ücretsiz. Power Clean APK dosyasını indirerek Android cihazınızın performansını arttırabilirsiniz.

Power Clean - Optimum Temizlik ekran görüntüleri Power Clean - Optimum Temizlik ekran görüntüleri Power Clean - Optimum Temizlik ekran görüntüleri Power Clean - Optimum Temizlik ekran görüntüleri Power Clean - Optimum Temizlik ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder