Dijital Denge ikon

Dijital Denge APK

v1.0.312292882

Dijital Denge, akıllı telefon alışkanlıklarınızı takip etmenizi ve kontrol altına almanızı sağlayan başarılı bir Google uygulamasıdır.


Google tarafından geliştirilen Dijital Denge, telefonunuzda hangi uygulamayı ne kadar süre ile kullandığınızı göstermeye yarıyor. Bir gün içerisindeki kullanımları analiz eden uygulamada hangi programı veya oyunu kaç saat kullandığınızı net bir şekilde görmeniz mümkün. Eğer tespit edilen süreleri uzun bulursanız, uygulama seçenekleri kısmından bir sınırlayıcı getirebilir ve böylece daha az akıllı telefon kullanabilirsiniz.


Uygulamanın kullanımı oldukça basit: Dijital Denge APK dosyasını kurduktan sonra telefonunuzun ayarlar menüsüne 'Dijital Denge' isimli bir seçenek ekleniyor. Buraya girerek:

  • Hangi uygulamayı kaç saat kullandığınız,
  • Uygulamalardan kaç tane bildirim aldığınız,
  • Telefonunuzu ne sıklıkla kontrol ettiğiniz bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca isteyenler için uygulama zamanlayıcısı ve bildirimleri sessize alma (Rahatsız Etme özelliği gibi) seçeneklerini kullanarak telefonunuzun daha az dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.


Google tarafından geliştirilen Dijital Denge tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak Android kullanıcılara sunuluyor. Dijital Denge APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dijital Denge ekran görüntüleri Dijital Denge ekran görüntüleri Dijital Denge ekran görüntüleri Dijital Denge ekran görüntüleri Dijital Denge ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dijital Denge APK son sürüm ile uyku vakti özelliği eklenmiş. Bu özellik sayesinde otomatik olarak uyku vakti belirleyebilir ve uyku düzeninizi sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder