Dijital Denge ikon

Dijital Denge

v1.0.272729121

Dijital Denge, akıllı telefon alışkanlıklarınızı takip etmenizi ve kontrol altına almanızı sağlayan başarılı bir Google uygulamasıdır.


Google tarafından geliştirilen Dijital Denge, telefonunuzda hangi uygulamayı ne kadar süre ile kullandığınızı göstermeye yarıyor. Bir gün içerisindeki kullanımları analiz eden uygulamada hangi programı veya oyunu kaç saat kullandığınızı net bir şekilde görmeniz mümkün. Eğer tespit edilen süreleri uzun bulursanız, uygulama seçenekleri kısmından bir sınırlayıcı getirebilir ve böylece daha az akıllı telefon kullanabilirsiniz.


Uygulamanın kullanımı oldukça basit: Dijital Denge APK dosyasını kurduktan sonra telefonunuzun ayarlar menüsüne 'Dijital Denge' isimli bir seçenek ekleniyor. Buraya girerek:

  • Hangi uygulamayı kaç saat kullandığınız,
  • Uygulamalardan kaç tane bildirim aldığınız,
  • Telefonunuzu ne sıklıkla kontrol ettiğiniz bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca isteyenler için uygulama zamanlayıcısı ve bildirimleri sessize alma (Rahatsız Etme özelliği gibi) seçeneklerini kullanarak telefonunuzun daha az dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.


Google tarafından geliştirilen Dijital Denge tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak Android kullanıcılara sunuluyor. Dijital Denge APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dijital Denge ekran görüntüleri Dijital Denge ekran görüntüleri Dijital Denge ekran görüntüleri Dijital Denge ekran görüntüleri Dijital Denge ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.272729121

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi27.10.2019 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme17

Dosya boyutu 7.02 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9927

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder