File Manager by Xiaomi

File Manager by Xiaomi

v1-180225

File Manager by Xiaomi, eski adıyla Mi Dosya Yöneticisi olarak bilinen başarılı bir Android uygulamasıdır.

 

Xiaomi tarafından geliştirilen uygulama, Android telefonunuzun hafıza ve SD kartındaki tüm dosyaları kolayca yönetmenizi sağlıyor. Aynı zamanda Xiaomi marka telefonların varsayılan dosya yöneticisi olan yazılım temel olarak dosya düzenleme, yeniden adlandırma, kopyalama-yapıştırma ve gereksiz dosyaları temizleme özelliklerine sahip.

 

Android ekosisteminde dosyalarınızı yönetmenizis ağlayan ES File, Explorer ve Google File Go gibi birçok uygulama bulunuyor. Bunları birbirinden ayıran ise genellikle tasarım çizgileri ve kullanım kolaylığı diyebiliriz. File Manager by Xiaomi'nin dosyalarınızı türlerine, tarihlerine ve isimlerine göre sınıflandırabilmesi dosya yönetimi için oldukça faydalı görünüyor.

 

Xiaomi dosya yöneticisinin önemli bir özelliği, internet bağlantısı olmadan dosya aktarımı yapabilmesi. Her iki Android cihazında bu uygulama yüklüyse dosyalarınızı tek dokunuşla paylaşabiliyorsunuz.

 

Xiaomi marka telefonlarda varsayılan olarak gelen uygulama, tüm Android telefonlarda kullanılabiliyor. File Manager by Xiaomi APK dosyasını indirerek ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

File Manager by Xiaomi ekran görüntüleri File Manager by Xiaomi ekran görüntüleri File Manager by Xiaomi ekran görüntüleri File Manager by Xiaomi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1-180225

GeliştiriciXiaomi Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 gün önce

Eklenme tarihi10.03.2018 - 12:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme10

Dosya boyutu 13.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8394

File Manager by Xiaomi Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder