Xiaomi Dosya Yöneticisi ikon

Xiaomi Dosya Yöneticisi APK

v1-190621

File Manager by Xiaomi, eski adıyla Mi Dosya Yöneticisi olarak bilinen başarılı bir Android uygulamasıdır.


Xiaomi tarafından geliştirilen uygulama, Android telefonunuzun hafıza ve SD kartındaki tüm dosyaları kolayca yönetmenizi sağlıyor. Aynı zamanda Xiaomi marka telefonların varsayılan dosya yöneticisi olan yazılım temel olarak dosya düzenleme, yeniden adlandırma, kopyalama-yapıştırma ve gereksiz dosyaları temizleme özelliklerine sahip.


Android ekosisteminde dosyalarınızı yönetmenizis ağlayan ES File, Explorer ve Google File Go gibi birçok uygulama bulunuyor. Bunları birbirinden ayıran ise genellikle tasarım çizgileri ve kullanım kolaylığı diyebiliriz. File Manager by Xiaomi'nin dosyalarınızı türlerine, tarihlerine ve isimlerine göre sınıflandırabilmesi dosya yönetimi için oldukça faydalı görünüyor.


Xiaomi dosya yöneticisinin önemli bir özelliği, internet bağlantısı olmadan dosya aktarımı yapabilmesi. Her iki Android cihazında bu uygulama yüklüyse dosyalarınızı tek dokunuşla paylaşabiliyorsunuz.


Xiaomi marka telefonlarda varsayılan olarak gelen uygulama, tüm Android telefonlarda kullanılabiliyor. File Manager by Xiaomi APK dosyasını indirerek ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Xiaomi Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri Xiaomi Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri Xiaomi Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri Xiaomi Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kullanıcı arayüzü geliştirilmiş,

Karanlık mod eklenmiş,

Yeni kısayol ekleme işlevi geliştirilmiş,

Depolama sayfasına klasör oluşturma özelliği eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder