Avast Battery Saver ikon

Avast Battery Saver

v2.8.3

Telefonunuzun pil ömrünü arttıran Avast Battery Saver gelişmiş özelliklerle pilinizi optimize ederek yüksek performans elde etmenizi sağlıyor.

 

Arkaplandaki uygulamaları kontrol altına alan Avast Battery Saver, pil ömrünüzü bunları durdurarak uzatmayı başarabiliyor. Düzenli olarak uygulama arayüzünden durdurma işlemini gerçekleştirdiğinizde pil süresinde yüzde 20'ye kadar bir artış elde etmeniz mümkün. Tabii bu biraz da internet ve oyun kullanımına bağlı olduğu için kişiden kişiye değişebilecek bir durum. Ancak telefonu oldukça kısıtlı kullanıyorsanız Avast Battery Saver başarılı sonuçlar ortaya koyuyor.

 

Avast Battery Saver'in en kullanışlı özelliği ise pil profilleri. Akıllı, ev, iş, gece ve acil durum olarak toplam 5 farklı profil pil kullanım seçeneklerini gün içerisinde değiştirerek en uzun pil ömrünü elde etmenizi sağlıyor. Örneğin gece modunda internet otomatik olarak kısıtlanarak, arkaplanda uygulama çalışması engelleniyor; aynı şekilde acil durum profilinde telefonun birçok özelliği kısıtlanarak en uzun pil ömrü sağlanıyor. Pil profilleri arasında uygulama arayüzünden geçiş yapabiliyorsunuz ancak bunu otomatik olarak da yapabilirsiniz. Bunun için uygulama ayarlarından profiller için saat aralığı belirlemeniz yeterli oluyor.

 

Android telefonunuzun pil ömrünü arttırmak için Avast Battery Saver APK dosyasını ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avast Battery Saver ekran görüntüleri Avast Battery Saver ekran görüntüleri Avast Battery Saver ekran görüntüleri Avast Battery Saver ekran görüntüleri Avast Battery Saver ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Şarj ekranı yenilenmiş. Yeni ekranda bulunduğunuz yerdeki hava durumunu göreceğiniz widget eklenmiş.

Artıları

Pil profil desteği,

Başarılı optimizasyon,

Ücretsiz versiyon için yeterli özellikler.

Eksileri

Reklam gösterimi bazen çok artıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.8.3

GeliştiriciAvast Software

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.10.2017 - 21:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme106

Dosya boyutu 11.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7865

Güvenlik seçicileri
Avast Battery Saver eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Avast Battery Saver versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder