Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Araçlar » Virus Cleaner (Hi Security)

Virus Cleaner (Hi Security)

v4.0.3.1444
reklamlar
Virus Cleaner (Hi Security)
Virus Cleaner (Hi Security) ekran görüntüleri Virus Cleaner (Hi Security) ekran görüntüleri Virus Cleaner (Hi Security) ekran görüntüleri Virus Cleaner (Hi Security) ekran görüntüleri Virus Cleaner (Hi Security) ekran görüntüleri Virus Cleaner (Hi Security) tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Virus Cleaner (Hi Security) Açıklama

Virus Cleaner (Hi Security),  akıllı telefon ve tabletlerinizdeki virüs tehditlerini tespit ederek temizlemenizi sağlayan başarılı bir uygulama.

 

Gelişmiş bir virüs veritabanına sahip olan uygulama ransomware, gasp virüsleri, kötü amaçlı yazılımlar, reklam yazılımı ve Truva atları dahil olmak üzere birçok zararlı yazılımı tespit ederek cihazınızdan kaldırıyor. Virus Cleaner (Hi Security), Intel Security (McAfee) alt yapısı üzerine geliştirildiği için veritabanı piyasaya yeni çıkan tüm virüslere karşı hemen güncelleniyor. Google Play'de kullanıcıların memnuniyet içeren değerlendirmelerine bakılırsa uygulamanın başarı oranı bu sayede gayet yüksek görünüyor. 

 

Uygulamanın asıl işlevi virüs tarama ve temizleme, ancak bunun yanında farklı güvenlik, performans ve optimizasyon araçları da içeriyor. Uygulama kilitleme, CPU soğutma, gereksiz dosyaları temizleme ve gerçek zamanlı Wi-Fi koruması gibi özellikler uygulamaya dahil edilerek geniş bir işlev yelpazesi sunulmuş. Uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz, ancak bazı kullanımlar sınırlı ve para karşılığında sürekli kullanılabiliyor. 

reklamlar

Virus Cleaner (Hi Security) Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: