Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ikon

Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster APK

v4.22.1.1914

Virus Cleaner (Hi Security),  akıllı telefon ve tabletlerinizdeki virüs tehditlerini tespit ederek temizlemenizi sağlayan başarılı bir uygulama.


Gelişmiş bir virüs veritabanına sahip olan uygulama ransomware, gasp virüsleri, kötü amaçlı yazılımlar, reklam yazılımı ve Truva atları dahil olmak üzere birçok zararlı yazılımı tespit ederek cihazınızdan kaldırıyor. Virus Cleaner (Hi Security), Intel Security (McAfee) alt yapısı üzerine geliştirildiği için veritabanı piyasaya yeni çıkan tüm virüslere karşı hemen güncelleniyor. Google Play'de kullanıcıların memnuniyet içeren değerlendirmelerine bakılırsa uygulamanın başarı oranı bu sayede gayet yüksek görünüyor. 


Uygulamanın asıl işlevi virüs tarama ve temizleme, ancak bunun yanında farklı güvenlik, performans ve optimizasyon araçları da içeriyor. Uygulama kilitleme, CPU soğutma, gereksiz dosyaları temizleme ve gerçek zamanlı Wi-Fi koruması gibi özellikler uygulamaya dahil edilerek geniş bir işlev yelpazesi sunulmuş. Uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz, ancak bazı kullanımlar sınırlı ve para karşılığında sürekli kullanılabiliyor. 

Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ekran görüntüleri Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ekran görüntüleri Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ekran görüntüleri Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ekran görüntüleri Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Antivirüs veritabanı güncellenmiş,

Uygulamadaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder