Virus Cleaner (Hi Security) ikon

Virus Cleaner (Hi Security)

v4.0.3.1444

Virus Cleaner (Hi Security),  akıllı telefon ve tabletlerinizdeki virüs tehditlerini tespit ederek temizlemenizi sağlayan başarılı bir uygulama.

 

Gelişmiş bir virüs veritabanına sahip olan uygulama ransomware, gasp virüsleri, kötü amaçlı yazılımlar, reklam yazılımı ve Truva atları dahil olmak üzere birçok zararlı yazılımı tespit ederek cihazınızdan kaldırıyor. Virus Cleaner (Hi Security), Intel Security (McAfee) alt yapısı üzerine geliştirildiği için veritabanı piyasaya yeni çıkan tüm virüslere karşı hemen güncelleniyor. Google Play'de kullanıcıların memnuniyet içeren değerlendirmelerine bakılırsa uygulamanın başarı oranı bu sayede gayet yüksek görünüyor. 

 

Uygulamanın asıl işlevi virüs tarama ve temizleme, ancak bunun yanında farklı güvenlik, performans ve optimizasyon araçları da içeriyor. Uygulama kilitleme, CPU soğutma, gereksiz dosyaları temizleme ve gerçek zamanlı Wi-Fi koruması gibi özellikler uygulamaya dahil edilerek geniş bir işlev yelpazesi sunulmuş. Uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz, ancak bazı kullanımlar sınırlı ve para karşılığında sürekli kullanılabiliyor. 

Virus Cleaner (Hi Security) ekran görüntüleri Virus Cleaner (Hi Security) ekran görüntüleri Virus Cleaner (Hi Security) ekran görüntüleri Virus Cleaner (Hi Security) ekran görüntüleri Virus Cleaner (Hi Security) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.3.1444

GeliştiriciHi Security Lab

Uyumluluk Android

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.11.2017 - 12:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme149

Dosya boyutu 20.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7920

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder