Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ikon

Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster

v4.22.1.1914

Virus Cleaner (Hi Security),  akıllı telefon ve tabletlerinizdeki virüs tehditlerini tespit ederek temizlemenizi sağlayan başarılı bir uygulama.

 

Gelişmiş bir virüs veritabanına sahip olan uygulama ransomware, gasp virüsleri, kötü amaçlı yazılımlar, reklam yazılımı ve Truva atları dahil olmak üzere birçok zararlı yazılımı tespit ederek cihazınızdan kaldırıyor. Virus Cleaner (Hi Security), Intel Security (McAfee) alt yapısı üzerine geliştirildiği için veritabanı piyasaya yeni çıkan tüm virüslere karşı hemen güncelleniyor. Google Play'de kullanıcıların memnuniyet içeren değerlendirmelerine bakılırsa uygulamanın başarı oranı bu sayede gayet yüksek görünüyor. 

 

Uygulamanın asıl işlevi virüs tarama ve temizleme, ancak bunun yanında farklı güvenlik, performans ve optimizasyon araçları da içeriyor. Uygulama kilitleme, CPU soğutma, gereksiz dosyaları temizleme ve gerçek zamanlı Wi-Fi koruması gibi özellikler uygulamaya dahil edilerek geniş bir işlev yelpazesi sunulmuş. Uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz, ancak bazı kullanımlar sınırlı ve para karşılığında sürekli kullanılabiliyor. 

Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ekran görüntüleri Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ekran görüntüleri Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ekran görüntüleri Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ekran görüntüleri Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Antivirüs veritabanı güncellenmiş,

Uygulamadaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.22.1.1914

GeliştiriciHi Security

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi04.11.2017 - 12:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme184

Dosya boyutu 22.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7920

Güvenlik seçicileri
Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Virus Cleaner 2019 - Antivirus, Cleaner & Booster versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder