GO Speed - Çöp Temizleyici ikon

GO Speed - Çöp Temizleyici APK

v2.9.9.0.6

GO Speed - Çöp Temizleyici, Android telefonunuzdaki gereksiz verileri temizleyerek performansını arttırmasını sağlayan başarılı bir uygulama.

 

Android telefonların performans düşüklüğündeki en önemli sebeplerden birisi, hafızada biriken gereksiz verilerdir. GO Speed uygulaması da buna çözüm olarak geliştirilmiş ve bu bilgileri temizleyerek en iyi hıza ulaşmanız için çalışan bir uygulamadır. Android hız arttırma uygulaması da diyebileceğimiz GO Speed temizlik işlemini yaparken halihazırda kullandığınız verilere hiç dokunmadan, direk yığın olarak biriken gereksiz verileri temizliyor. Bu sayede herhangi bir veri ve bilgi kaybı yaşamadan telefonunuzu hızlandırmış oluyorsunuz.

 

GO Speed'in hızlandırma için kullandığı bir diğer özellik ise kullanılmayan uygulamaları tespit edip çalışmasını durdurmak. Bazı uygulamalar hiç çalıştırmasanız bile RAM ve hafızada kullanımı yapabiliyor; GO Speed kullanarak bu uygulamaları durdurduğunuzda gereksiz yere kaynak tüketimini de engellemiş oluyorsunuz.

 

Uygulamanın arayüzü oldukça anlaşılır ve kolay kullanılıyor. GOMO ekibinin geliştirdiği GO Speed APK dosyasını indirerek Android telefonunuzun performansını arttırabilir ve gereksiz verileri temizleyebilirsiniz.

GO Speed - Çöp Temizleyici ekran görüntüleri GO Speed - Çöp Temizleyici ekran görüntüleri GO Speed - Çöp Temizleyici ekran görüntüleri GO Speed - Çöp Temizleyici ekran görüntüleri GO Speed - Çöp Temizleyici ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder