Boost Cache Cleaner ikon

Boost Cache Cleaner

v7.2.2

Boost Cache Cleaner telefon ve tabletinizin önbelleğini temizleyen başarılı bir uygulama.

 

Android cihazlara yüklenen uygulamalarda biriken önbellekler zaman içerisinde cihazın yavaşlamasına sebep oluyor. Boost Cache Cleaner bu sorunu çözmek için geliştirilen ve sizi birikmiş önbelleklerden kurtaran bir uygulama. Uygulamayı başlattığınızda karşınıza gelen sade ekranda gerekli-gereksiz silinmeye müsait olan tüm bilgileri görebiliyorsunuz. Bu ekranda silmek istediğiniz veya telefonda kalsın dediğiniz önbellekleri seçerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

 

Boost Cache Cleaner'in diğer bir özelliği ise, uygulamaların detaylarını merak edenler için. Bu özellikle cihazınızda yüklü olan bir uygulamanın geniş bir bilgi dökümünü görebiliyorsunuz. Buna ek olarak uygulama yedekleme ve yedekten uygulama yükleme işlemlerini de Boost Cache Cleaner ile kolayca yapabilirsiniz. Uygulamanın bu ek özellikleri pek verimli çalışmıyor, ancak önbellek temizleme özelliği oldukça performanslı ve verimli çalışıyor.

Boost Cache Cleaner ekran görüntüleri Boost Cache Cleaner ekran görüntüleri Boost Cache Cleaner ekran görüntüleri Boost Cache Cleaner ekran görüntüleri Boost Cache Cleaner ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.2.2

GeliştiriciApex Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi29.12.2017 - 21:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme48

Dosya boyutu 5.40 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8060

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder