NVIDIA GeForce NOW ikon

NVIDIA GeForce NOW APK

v5.33.29418348

NVIDIA GeForce NOW, Android telefonunuzdan cloud oyunları oynamanızı sağlayan platform uygulamasıdır.


GeForce Now, oyunları cloud yapıda saklayan ve streaming yöntemiyle oynanmasını sağlayan bir platform. NVIDIA GeForce NOW'un Android uygulaması ile de bilgisayarlardan sonra artık telefonlarda da tüm oyunlar oynanabiliyor. Bildiğiniz gibi yüksek kaliteli oyunlar her telefonda çalışmıyor. Ayrıca Forza Horizon gibi fantastik oyunlar henüz mobil için çıkmış değil. NVIDIA GeForce NOW ile bu oyunları telefonunuzdan sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.


Streaming oyun yapısını Android kullanıcılarıyla buluşturan NVIDIA GeForce NOW üzerinde binlerce oyun yer alıyor. Özellikle düşük donanıma sahip telefona sahip kullanıcılar ve bilgisayar oyunlarını telefondan oynamak isteyen kullanıcılar için NVIDIA GeForce NOW gerçekten ilaç gibi çözüm. NVIDIA GeForce NOW APK dosyasını hemen indirin ve cloud oyunları oynamanın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

NVIDIA GeForce NOW ekran görüntüleri NVIDIA GeForce NOW ekran görüntüleri NVIDIA GeForce NOW ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

NVIDIA GeForce NOW APK yeni sürümü ile Chromecast TV desteği eklenmiş.

Yorumlar

NVIDIA GeForce NOW için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce NVIDIA GeForce NOW v5.25.27942475 için
Çok iyi