App Cloner ikon

App Cloner APK

v1.4.17

App Cloner, Android uygulamalarını klonlamak için kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulamasıdır.

 

Uygulama klonlama işlemini daha çok birden fazla hesap kullanıyorsanız yapmanız gerekiyor. Bir başka deyişle, klonlama yöntemiyle çoğaltacağınız uygulamalara farklı hesaplarınızla giriş yapabiliyor ve uygulamayı birden fazla hesapla kullanabiliyorsunuz. Örneğin, Facebook'u klonladığınızda telefonunuzda iki tane Facebook uygulaması oluyor ve iki farklı Facebook hesabını telefonunuz üzerinden yönetebiliyorsunuz. Aynı durum Android oyunları için de geçerli. Çoğalttığınız tüm oyunlara farklı hesaplarla giriş yapmanız mümkün.

 

App Cloner, klonlama işlemini yaparken uygulama veya oyunun adını ve simgesini değiştirmenizi sağlıyor, böylece klonladığınız uygulamayla asıl uygulamayı karıştırmıyorsunuz. Buna ek olarak, App Cloner'in içerdiği güvenlik önlemleri, klonlama yaptığınız tüm uygulamalarda hesap bilgilerinize ek bir güvenlik önlemi aldığı için kimlik bilgileriniz güvende kalmaya devam ediyor. Android uygulamalarınızda çoklu hesap kullanıyorsanız App Cloner işinize çok yarayacak bir uygulama, ancak ücretsiz kullanımda sadece bir kez klonlama yapmaya izin veriyor. Ücretli PRO versiyonunda ise herhangi bir sınırlama bulunmuyor.

App Cloner ekran görüntüleri App Cloner ekran görüntüleri App Cloner ekran görüntüleri App Cloner ekran görüntüleri App Cloner ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Uygulama ikonları güncellenmiş,

Klavye yazımını şifreleme seçeneği eklenmiş (uygulamanın gizlilik ayarlarından aktif edebilirsiniz),

Arkaplanda uygulama çalıştırma özelliği kısıtlanmış,

Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Artıları

Uygulama simge ve adını değiştirmeye izin veriyor,

Ek güvenlik önlemleri bulunuyor,

SD Kart'a klonlama desteği bulunuyor.

Eksileri

Ücretsiz sürümde bir kere klonlama hakkı bulunuyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder