App Cloner

App Cloner

v1.4.8

App Cloner, Android uygulamalarını klonlamak için kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulamasıdır.

 

Uygulama klonlama işlemini daha çok birden fazla hesap kullanıyorsanız yapmanız gerekiyor. Bir başka deyişle, klonlama yöntemiyle çoğaltacağınız uygulamalara farklı hesaplarınızla giriş yapabiliyor ve uygulamayı birden fazla hesapla kullanabiliyorsunuz. Örneğin, Facebook'u klonladığınızda telefonunuzda iki tane Facebook uygulaması oluyor ve iki farklı Facebook hesabını telefonunuz üzerinden yönetebiliyorsunuz. Aynı durum Android oyunları için de geçerli. Çoğalttığınız tüm oyunlara farklı hesaplarla giriş yapmanız mümkün.

 

App Cloner, klonlama işlemini yaparken uygulama veya oyunun adını ve simgesini değiştirmenizi sağlıyor, böylece klonladığınız uygulamayla asıl uygulamayı karıştırmıyorsunuz. Buna ek olarak, App Cloner'in içerdiği güvenlik önlemleri, klonlama yaptığınız tüm uygulamalarda hesap bilgilerinize ek bir güvenlik önlemi aldığı için kimlik bilgileriniz güvende kalmaya devam ediyor. Android uygulamalarınızda çoklu hesap kullanıyorsanız App Cloner işinize çok yarayacak bir uygulama, ancak ücretsiz kullanımda sadece bir kez klonlama yapmaya izin veriyor. Ücretli PRO versiyonunda ise herhangi bir sınırlama bulunmuyor.

App Cloner ekran görüntüleri App Cloner ekran görüntüleri App Cloner ekran görüntüleri App Cloner ekran görüntüleri App Cloner ekran görüntüleri
Sevdik

Uygulama simge ve adını değiştirmeye izin veriyor,

Ek güvenlik önlemleri bulunuyor,

SD Kart'a klonlama desteği bulunuyor.

Sevmedik

Ücretsiz sürümde bir kere klonlama hakkı bulunuyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.8

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciAppListo

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme23

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu 5.49 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7906

App Cloner Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder