Game Tuner ikon

Game Tuner APK

v3.4.05

Game Tuner, Android cihazınızda kullanabileceğiniz oyun optimizasyon ve hızlandırma uygulamasıdır.

 

Uygulama temel olarak oyunları grafik kalitesini, oyunların kullandığı sistem ayarlarını ve oyunun harcadığı pil düzeyini optimize ediyor. Bu sayede daha iyi ve daha hızlı bir oyun deneyimi elde ediyorsunuz. Game Tuner'in en işe yarar özelliği kesinlikle oyunların grafik kalitesinde yaptığı optimizasyon. Oyunların ekran çözünürlüğü, grafiklerdeki FPS (saniye başına kare) ve doku düzeyini iyileştirmesi oyun hızını oldukça etkiliyor. Bazı oyunlarda yaşanan donma ve takılma sorunları Game Tuner ile tamamen çözülüyor.

 

Game Tuner oyunlar için geliştirilmiş olsa bile, Facebook, WhatsApp ve Instagram gibi uygulamaları da optimize edebiliyor. Sürekli oyun oynayanlar da unutulmamış: ana ekrana eklenen kısayol klasörü üzerinden optimize edilen oyunları bulabilir ve anında hızlı olarak çalıştırabilirsiniz.

 

Samsung tarafından geliştirilen uygulama tamamen ücretsiz. Android oyunları daha iyi ve daha hızlı oynamak için Game Tuner APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Game Tuner ekran görüntüleri Game Tuner ekran görüntüleri Game Tuner ekran görüntüleri Game Tuner ekran görüntüleri Game Tuner ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performansını etkileyen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder