AppLock ikon

AppLock

v1.69.5

Android cihazınızı güvende tutmayı önemseyen kullanıcılar için alternatif bir program olan AppLock oldukça başarılı özelliklere sahip.

 

Uygulamanın öne çıkan güvenlik yeteneği uygulama gizliliği üzerine. Şöyle ki, AppLock ile WhatsApp, Facebook ve Google Plus dahil olmak üzere hemen her uygulamayı şifreleyebiliyorsunuz. Ayrıca galerideki fotoğraf ve videolarınızla birlikte SMS mesajları da uygulamanın koruması altına alınabiliyor. Geliştiricilerin mahzen adını verdiği bu özellikte gizlenmesini istediğiniz belge ve verilerinizi mahzene atarak cihaz üzerinde tamamen görünmez hale getirebiliyorsunuz. Gizlediğiniz öğelere erişmek içinse uygulamaya girerek şifreyle açmanız gerekiyor. AppLock'un şifre ekranında öne çıkan bir artı özelliği bulunuyor: Ayarlardan belirlenen bu özellik sayesinde kilit ekranındaki şifre ve desenler her defasında değişiyor. Böylece parmak takibi yaparak şifre çözmek oldukça zorlaşıyor.

 

Uygulama aracılığıyla gizlediğiniz öğelere izinsiz erişim sağlamak isteyen kullanıcılar da unutulmamış. Böyle bir durumda telefonun veya tabletin ön kamerasıyla davetsiz misafirin fotoğrafını çeken AppLock e-posta adresinize bildirim göndererek sizi haberdar ediyor.

AppLock ekran görüntüleri AppLock ekran görüntüleri AppLock ekran görüntüleri AppLock ekran görüntüleri AppLock ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.69.5

GeliştiriciGOMO Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.07.2017 - 17:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme104

Dosya boyutu 9.24 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7668

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder