AppLock ikon

AppLock APK

v1.88.12

AppLock Açıklama

Android cihazınızı güvende tutmayı önemseyen kullanıcılar için alternatif bir program olan AppLock oldukça başarılı özelliklere sahip.


Uygulamanın öne çıkan güvenlik yeteneği uygulama gizliliği üzerine. Şöyle ki, AppLock ile WhatsApp, Facebook ve Google Plus dahil olmak üzere hemen her uygulamayı şifreleyebiliyorsunuz. Ayrıca galerideki fotoğraf ve videolarınızla birlikte SMS mesajları da uygulamanın koruması altına alınabiliyor. Geliştiricilerin mahzen adını verdiği bu özellikte gizlenmesini istediğiniz belge ve verilerinizi mahzene atarak cihaz üzerinde tamamen görünmez hale getirebiliyorsunuz. Gizlediğiniz öğelere erişmek içinse uygulamaya girerek şifreyle açmanız gerekiyor. AppLock'un şifre ekranında öne çıkan bir artı özelliği bulunuyor: Ayarlardan belirlenen bu özellik sayesinde kilit ekranındaki şifre ve desenler her defasında değişiyor. Böylece parmak takibi yaparak şifre çözmek oldukça zorlaşıyor.


Uygulama aracılığıyla gizlediğiniz öğelere izinsiz erişim sağlamak isteyen kullanıcılar da unutulmamış. Böyle bir durumda telefonun veya tabletin ön kamerasıyla davetsiz misafirin fotoğrafını çeken AppLock e-posta adresinize bildirim göndererek sizi haberdar ediyor.

Son güncellemede neler var?

AppLock APK son sürüm güncellemesinde uygulamada yaşanan hatalar düzeltilmiş.

AppLock ekran görüntüleri AppLock ekran görüntüleri AppLock ekran görüntüleri AppLock ekran görüntüleri AppLock ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.88.12

GeliştiriciGOMO Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.07.2017 - 17:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme120

Dosya boyutu 15.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7668

GÜVENLİKİndireceğiniz AppLock APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.jiubang.alock

APK imzası: 4ace2a33e9cd3113adbb0ebce4eed90c5f43338b

AppLock eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm AppLock versiyonları:
  • 1. AppLock v1.69.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder