App Backup & Restore ikon

App Backup & Restore

v1.3.5

App Backup & Restore, Android telefonunuzdaki uygulamaları yönetmenizi sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.

 

Uygulamaları yedekleme, kurtarma ve onarma gibi işlemler yapabilen App Backup & Restore, aynı zamanda APK dosyalarını da çıkartmanızı sağlıyor. App Backup & Restore'in en çok kullanılan özelliği ise uygulama versiyonlarını eskiye döndürme özelliği. Daha önce yedeklediğiniz bir uygulamayı veya oyunu önceki sürüme geri yükleyerek istediğiniz sürümle kullanabiliyorsunuz.

 

App Backup & Restore'un dahili APK Installer (APK yükleyici) özelliği de öne çıkıyor. Bazı cihazlar harici olarak APK dosyalarını sorunlu kurarken App Backup & Restore ile sorunsuz kurmak mümkün oluyor. Apex Apps stüdyosunun geliştirdiği uygulama tamamen ücretsiz. Eğer uygulamaların sürümleri ve APK dosyalarıyla ilgileniyorsanız App Backup & Restore işinizi kolaylaştıracak başarılı bir uygulama.

App Backup & Restore ekran görüntüleri App Backup & Restore ekran görüntüleri App Backup & Restore ekran görüntüleri App Backup & Restore ekran görüntüleri App Backup & Restore ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.5

GeliştiriciApex Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi04.04.2018 - 13:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme22

Dosya boyutu 5.00 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8586

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder