App Backup & Restore ikon

App Backup & Restore APK

v1.3.5

App Backup & Restore, Android telefonunuzdaki uygulamaları yönetmenizi sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.

 

Uygulamaları yedekleme, kurtarma ve onarma gibi işlemler yapabilen App Backup & Restore, aynı zamanda APK dosyalarını da çıkartmanızı sağlıyor. App Backup & Restore'in en çok kullanılan özelliği ise uygulama versiyonlarını eskiye döndürme özelliği. Daha önce yedeklediğiniz bir uygulamayı veya oyunu önceki sürüme geri yükleyerek istediğiniz sürümle kullanabiliyorsunuz.

 

App Backup & Restore'un dahili APK Installer (APK yükleyici) özelliği de öne çıkıyor. Bazı cihazlar harici olarak APK dosyalarını sorunlu kurarken App Backup & Restore ile sorunsuz kurmak mümkün oluyor. Apex Apps stüdyosunun geliştirdiği uygulama tamamen ücretsiz. Eğer uygulamaların sürümleri ve APK dosyalarıyla ilgileniyorsanız App Backup & Restore işinizi kolaylaştıracak başarılı bir uygulama.

App Backup & Restore ekran görüntüleri App Backup & Restore ekran görüntüleri App Backup & Restore ekran görüntüleri App Backup & Restore ekran görüntüleri App Backup & Restore ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder