Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ikon

Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster

v1.2.0

Nox Security ile Android telefonunuzun güvenliğini sağlayın.


Nox Security Android cihazlarınız için ücretsiz antivirüs, temizlik ve güvenlik sağlayan komple bir bakım uygulamasıdır. Android telefonların güvenlik ve performansı her zaman en üst seviyede kalmıyor, bu nedenle performans artırarak ve gereksiz dosyaları temizleyerek telefonunuzu güncel tutmanız şart. Nox Security de bu amaca yönelik geliştirilmiş başarılı bir uygulamadır.


Temel olarak uygulama cihazların performansına odaklanıyor, ancak güvenlik konusunda da önemli özellikleri var. Bunlar arasında Wi-Fi güvenliği, SMS'leri gizleme ve uygulamaları şifreleme gibi özellikler öne çıkıyor. Performans artırmak için de uygulama yine gereksiz RAM kullanımı ve artık dosyaları temizleme yöntemini kullanıyor. Kimi uygulamalar bu konuda pek başarılı olmasa da Nox Security cihaz performansını artırma konusunda oldukça stabil çalışıyor.


Android telefonların performansını artırmak ve güvenliğini iyileştirmek için kullanabileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz. Nox Security APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ekran görüntüleri Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ekran görüntüleri Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ekran görüntüleri Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ekran görüntüleri Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kilit ekranı geliştirmeleri,

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.0

GeliştiriciNox Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi30.06.2019 - 11:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme33

Dosya boyutu 12.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9693

Güvenlik seçicileri
Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder