Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ikon

Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster APK

v1.2.0

Nox Security ile Android telefonunuzun güvenliğini sağlayın.


Nox Security Android cihazlarınız için ücretsiz antivirüs, temizlik ve güvenlik sağlayan komple bir bakım uygulamasıdır. Android telefonların güvenlik ve performansı her zaman en üst seviyede kalmıyor, bu nedenle performans artırarak ve gereksiz dosyaları temizleyerek telefonunuzu güncel tutmanız şart. Nox Security de bu amaca yönelik geliştirilmiş başarılı bir uygulamadır.


Temel olarak uygulama cihazların performansına odaklanıyor, ancak güvenlik konusunda da önemli özellikleri var. Bunlar arasında Wi-Fi güvenliği, SMS'leri gizleme ve uygulamaları şifreleme gibi özellikler öne çıkıyor. Performans artırmak için de uygulama yine gereksiz RAM kullanımı ve artık dosyaları temizleme yöntemini kullanıyor. Kimi uygulamalar bu konuda pek başarılı olmasa da Nox Security cihaz performansını artırma konusunda oldukça stabil çalışıyor.


Android telefonların performansını artırmak ve güvenliğini iyileştirmek için kullanabileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz. Nox Security APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ekran görüntüleri Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ekran görüntüleri Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ekran görüntüleri Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ekran görüntüleri Nox Security - Antivirus, Clean Virus, Booster ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kilit ekranı geliştirmeleri,

Hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder