Kontrol Merkezi iOS 11 ikon

Kontrol Merkezi iOS 11 APK

v1.8.6

Kontrol Merkezi iOS 11, Android telefon ve tabletinize ait kısayolları iPhone gibi görüntülenmesini sağlayan başarılı bir uygulama.

 

Teknolojiyi takip eden kullanıcıar iOS 11'le gelen hızlı işlem çubuğunu bilirler; Kontrol Merkezi iOS 11 uygulaması da bu ekranı Android cihazlarınıza getiriyor. Normalde bildirim panelinda yer alan hızlı işlem tuşları/kısayolları bu uygulama ile iOS 11 yüklü iPhone görünümüne sahip oluyor. Peki hangi tuşları özelleştirebiliyorsunuz? İlk olarak bildirim panelinde yer alan bütün kısayolların hepsi yeni ekrana geçiyor, kamera, rahatsız etmeyin düğmesi ve buna ek olarak alarm ve hesap makinesinin kısayolları var. 

 

Uygulama ayarlarından kontrol merkezinin nasıl açılıp kapanacağını belirleyebiliyorsunuz. Varsayılan olarak açma işlemi ekranı aşağıdan yukarıya çektiğinizde gerçekleşiyor. Ekranı sağa veya sola kaydırma, hatta bir ikonla açma alternatifleri var. Kapatma seçeneği de ekranın boş bir yerine dokunduğunuzda veya geri düğmesine bastığınızda gerçekleşiyor. 

 

iPhone arayüzünü beğenenler ve kontrol merkezini kişiselleştirmek isteyenler için Kontrol Merkezi iOS 11 çok iyi bir uygulama. Ara sıra çıkan reklamlarla uygulamayı tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz.

Kontrol Merkezi iOS 11 ekran görüntüleri Kontrol Merkezi iOS 11 ekran görüntüleri Kontrol Merkezi iOS 11 ekran görüntüleri Kontrol Merkezi iOS 11 ekran görüntüleri Kontrol Merkezi iOS 11 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder