APUS Security ikon

APUS Security APK

v1.0.60

Android telefonunuzun güvenliğini APUS Security uygulamasıyla sağlayın.

 

Virüs, ağ güvenliği, trojan ve kimlik avına karşı kullanabileceğiniz APUS Security hafif çalışma yapısıyla dikkat çekiyor. Uygulamanın en önemli özelliği ise arkaplanda hemen hemen hiç kaynak kullanmadan sürekli çalışması. Bu sayede virüs ve kimlik avı gibi tehditlere karşı Android telefonunuz sürekli korunmuş oluyor.

 

APUS Security'i kurduktan sonra genel bir dosya taraması yapılıyor. Bu analiz sonrasında herhangi bir tehdit olup olmadığını size belirtiyor. Eğer bir tehdit bulunursa bu dosyayı karantinaya alabilir veya tamamen kaldırabilirsiniz. Android telefonlardaki virüsü kolayca temizleyebilen APUS Security aynı zamanda pil tasarrufu, performans optimizasyonu ve CPU soğutucu özelliklerine de sahip. Hem güvenlik hem de performans araçları bir arada olmasını isterseniz APUS Security sizin için iyi bir alternatif olacaktır.

 

APUS Security APK dosyasını indirerek ücretsiz kullanabilirsiniz. Arada bir reklam görünüyor, isterseniz uygulama içerisinden satın alma yöntemiyle tüm reklamları kaldırmanız mümkün.

APUS Security ekran görüntüleri APUS Security ekran görüntüleri APUS Security ekran görüntüleri APUS Security ekran görüntüleri APUS Security ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder