GameBooster 4 ikon

GameBooster 4 APK

v4288r

GameBooster 4, oyun severlere yönelik geliştirilmiş bir Android oyun hızlandırma uygulamasıdır.


En iyi oyun deneyimi amacıyla geliştirilen GameBooster 4 oyunları takılma ve donma yaşamadan oynamanız için CPU, GPU ve RAM optimizasyonu yapan bir uygulamadır. Arkaplanda çalışarak cihazın donanımını optimize eden uygulama kaynak kullanımını kontrol altına alarak cihazınınızın FPS ve hız kalitesini arttırıyor.


Android oyun hızlandırıcı uygulamaları arasında Gamebooster tüm cihazlarda kullanılması açısından öne çıkmayı başarıyor. Benchmark verilerini temel alarak optimizasyon mimarisini geliştiren uygulama ile oyun keyfinizi yükseltebilir ve daha keyifli hale getirebilirsiniz.


BGNmobi tarafından geliştirilen GameBooster 4 tamamen ücretsiz. GameBooster 4 APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

GameBooster 4 ekran görüntüleri GameBooster 4 ekran görüntüleri GameBooster 4 ekran görüntüleri GameBooster 4 ekran görüntüleri GameBooster 4 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun hızlandırıcı uygulamasının yeni sürümünde alt yapı geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

GameBooster 4 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce GameBooster 4 v4288r için
Güzel İşe Yarar