QR ve Barkod Okuyucu ikon

QR ve Barkod Okuyucu

v1.5.0

QR ve Barkod Okuyucu piyasadaki en hızlı QR / barkod okuyucudur.

 

QR ve Barkod Okuyucu her Android cihaz için başlıca uygulamalardan biridir. QR ve Barcod Okuyucu / QR kod okuyucunun kullanımı son derece kolaydır; basitçe taramak istediğiniz QR veya barkoda doğrultun, uygulama otomatik olarak algılayıp okuyacaktır. Hiçbir butona basmaya, fotoğraf çekmeye veya yakınlığı ayarlamaya gerek yoktur. QR ve Barkod Okuyucu, metin, url, ISBN, ürün, kişi, takvim, e-posta, konum, Wi-Fi ve dahası da dahil tüm QR / barkod tiplerini tarayıp okuyabilir. Tarama ve otomatik şifre çözümlemenin ardından kullanıcıya her bir ayrı QR veya Barkod tipi için yalnızca ilgili seçenekler sunulur ve böylece uygun şekilde harekete geçebilir.

 

QR ve Barkod Okuyucu’yu indirim almak ve tasarruf için kupon / kupon kodlarını okumak için bile kullanabilirsiniz.Tasarruf yapmak için ürün barkodlarını QR ve Barkod Okuyucu ile tarayın ve fiyatları internetteki fiyatlarla karşılaştırın. QR ve Barkod Okuyucu APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

QR ve Barkod Okuyucu ekran görüntüleri QR ve Barkod Okuyucu ekran görüntüleri QR ve Barkod Okuyucu ekran görüntüleri QR ve Barkod Okuyucu ekran görüntüleri QR ve Barkod Okuyucu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder