Omni Swipe ikon

Omni Swipe APK

v2.44

Omni Swipe Açıklama

Omni Swipe telefonunuzdaki uygulama ikonlarını çekmecelere gizleyen başarılı bir kısayol uygulaması.

 

Hızlı ve kolay bir kullanıma sahip olan uygulama favori uygulamaları, ayar seçeneklerini ve kısayol araçlarına kolayca erişmenizi sağlıyor. Uygulama varsayılan olarak ekranın sağ ve sol alt köşesinde parmağınızı kaydırınca çalışmaya başlıyor; isterseniz ekran düzenini ayarlardan değiştirmeniz mümkün. Telefonu kullanıken özellikle bir uygulamadan başka bir uygulamaya geçiş sırasında ana ekrana dönme, sonra menüye girip uygulamayı bulma işi Omni Swipe ile tarih oluyor. Ekranın köşesine yerleşen hızlı erişim çubuğu ile kolayca uygulamalar arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

 

Omni Swipe reklam gösterimi karşılığında ücretsiz olarak kullanılıyor. Reklamları kaldırmak içinse Omni Swipe Prime sürümüne geçmeniz gerekiyor. Türkçe dil desteği olan Omni Swipe'ı indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Omni Swipe ekran görüntüleri Omni Swipe ekran görüntüleri Omni Swipe ekran görüntüleri Omni Swipe ekran görüntüleri Omni Swipe ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.44

GeliştiriciHolaverse Group

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi03.01.2018 - 14:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme69

Dosya boyutu 4.91 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8080

GÜVENLİKİndireceğiniz Omni Swipe APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.lazyswipe

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder