Vault - Fotoğraf ve Videoyu Gizle, Uygulama Kilidi ikon

Vault - Fotoğraf ve Videoyu Gizle, Uygulama Kilidi

v6.9.08.22

Vault, Android telefonunuzdaki fotoğraf, video ve uygulamaları gizlemenizi sağlayan faydalı bir uygulama.


Mobil telefonlarda çok fazla kişisel bilgi tutuyoruz. Bunlar arasında gizli kalması gereken fotoğraf ve videolar öne çıkıyor. Kimsenin görmesini istemediğimiz bu içerikleri Vault gibi Android içerik gizleme uygulamaları ile gizlemek mümkün. Vault uygulaması kullanımı gayet basit bir uygulama. Vault APK dosyasını indirdikten sonra uygulamayı çalıştırın ve gizlemek istediğiniz şeyleri seçin. Peki neleri gizleyebilirsiniz? Fotoğraf, video, farklı türdeki dosyalar ve telefonunuzda yüklü olan uygulamaları gizleyebilirsiniz.


Vault gibi içerik gizleme uygulamalarında güvenlik oldukça önemli. Öncelikle, gizlediğiniz içerikler artık sadece Vault'ta görünür, telefonda görünmez. Örneğin bir fotoğraf gizlerseniz bu fotoğrafı galeride göremezsiniz. Bunun yanında, Vault'u başlatmak için bir şifre veya parmak izi tanımlayabilirsiniz. Bu sayede uygulama sadece belirlediğiniz şifre ile çalışır ve istediğiniz kişiler tarafından kullanılabilir.


Android fotoğraf, video ve uygulama gizleme konusunda Vault - Fotoğraf ve Videoyu Gizle, Uygulama Kilidi kesinlikle başarılı işler çıkarıyor. Vault APK dosyasını indirerek gizli kalmasını istediğiniz içerikleri gizleyebilirsiniz.

Vault - Fotoğraf ve Videoyu Gizle, Uygulama Kilidi ekran görüntüleri Vault - Fotoğraf ve Videoyu Gizle, Uygulama Kilidi ekran görüntüleri Vault - Fotoğraf ve Videoyu Gizle, Uygulama Kilidi ekran görüntüleri Vault - Fotoğraf ve Videoyu Gizle, Uygulama Kilidi ekran görüntüleri Vault - Fotoğraf ve Videoyu Gizle, Uygulama Kilidi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.9.08.22

Geliştiricicxzh.ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi07.04.2020 - 12:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 14.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10332

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder