Google Aile Bağlantısı ikon

Google Aile Bağlantısı APK

v1.60.0.O.307872881

Google yeni uygulaması Google Aile Bağlantısı ile çocuklarınızın internet deneyimini kontrol altında tutmanızı sağlıyor.


Uygulama, çocuğunuz için kendi Google hesabınıza benzeyen ve birçok özelliğe sahip olan bir hesap oluşturuyor, ancak bu hesabın kurallarını tamamen siz belirliyorsunuz. Bu kuralların arasında çocuğunuzun internetten indireceği dosyalar, Google Play üzerinden yükleyeceği oyun ve uygulamalar, internette girdiği web siteleri ve cihazın belirli bir saatte kapatılması gibi özellikler öne çıkıyor.


Google tarafından geliştirilen uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılıyor. Kullanabilmek için önce kendi Google hesabınızla giriş yapmanız gerek. Ardından Aile Bağlantısı uygulaması otomatik olarak çocuğunuz için bir hesap oluşturacak ve gerekli izinleri yapmanızı sağlayacak. Çocuklarınızın internet deneyimini güvenli hale getirmek için Google Aile Bağlantısı APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayın.

Google Aile Bağlantısı nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Google Aile Bağlantısı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Google Aile Bağlantısı ekran görüntüleri Google Aile Bağlantısı ekran görüntüleri Google Aile Bağlantısı ekran görüntüleri Google Aile Bağlantısı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Aile Bağlantısı APK son sürümünde bağımsız ekran süresi belirleme özelliği eklenmiş. Bu özellik sayesinde hem çocuğunuz hem de kendiniz için farklı ekran süreleri belirleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder