Google Aile Bağlantısı ikon

Google Aile Bağlantısı

v1.26.0.208201485

Google yeni uygulaması Google Aile Bağlantısı ile çocuklarınızın internet deneyimini kontrol altında tutmanızı sağlıyor.

 

Uygulama, çocuğunuz için kendi Google hesabınıza benzeyen ve birçok özelliğe sahip olan bir hesap oluşturuyor, ancak bu hesabın kurallarını tamamen siz belirliyorsunuz. Bu kuralların arasında çocuğunuzun internetten indireceği dosyalar, Google Play üzerinden yükleyeceği oyun ve uygulamalar, internette girdiği web siteleri ve cihazın belirli bir saatte kapatılması gibi özellikler öne çıkıyor.

 

Google tarafından geliştirilen uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılıyor. Kullanabilmek için önce kendi Google hesabınızla giriş yapmanız gerek. Ardından Aile Bağlantısı uygulaması otomatik olarak çocuğunuz için bir hesap oluşturacak ve gerekli izinleri yapmanızı sağlayacak. Çocuklarınızın internet deneyimini güvenli hale getirmek için Google Aile Bağlantısı APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayın.

 

Google Aile Bağlantısı ekran görüntüleri Google Aile Bağlantısı ekran görüntüleri Google Aile Bağlantısı ekran görüntüleri Google Aile Bağlantısı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.26.0.208201485

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi06.09.2018 - 13:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme17

Dosya boyutu 16.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8985

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder