Google Go ikon

Google Go APK

v3.70.507783464.release

Google Go Açıklama

Google Go APK, dünya devi Google'ın arama servisinin hafifletilmiş sürümü olarak kullanılan uygulamasıdır.


Android işletim sisteminin de temel destekleyicisi durumunda olan Google bildiğiniz gibi hemen her gün kullandığımız bir arama hizmeti sunuyor. Bu servisi Android telefonlarda yerleşik olarak gelen Google uygulamasıyla da kullanmak mümkün. Google Go uygulaması ise, bahsettiğimiz bu Google uygulamasının hafifletilmiş sürümü olarak kullanıcılara sunuldu. Google Go uygulamasıyla %40'a varan veri tasarrufu edebilirsiniz. Veri tasarrufunun yanı sıra, düşük hızda bağlantılarda da Google Go uygulaması daha verimli kullanılıyor.


Google Go uygulamasının temel özellikleri arasında internette arama yapmak, web sitelerini dahili tarayıcı ile görüntülemek, güncel ve trend bilgilere ulaşmak, videoları görüntülemek bulunuyor. Google tarafından geliştirilen bu uygulama interneti sürekli kullanan kişiler için gayet ideal. Özellikle veri tasarrufuna önem verenler ve bağlantı hızı iyi olmayanlar için bu uygulamayı kullanmak iyi bir seçim olacaktır. Google Go APK dosyasını hemen indirip kullanarak uygulamayı kullanabilirsiniz.

Google Go ekran görüntüleri Google Go ekran görüntüleri Google Go ekran görüntüleri Google Go ekran görüntüleri Google Go ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.70.507783464.release

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi15.02.2023 - 13:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 26.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11280

GÜVENLİKİndireceğiniz Google Go APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.google.android.apps.searchlite

APK imzası: 24bb24c05e47e0aefa68a58a766179d9b613a600

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder