Samsung My Files ikon

Samsung My Files

v4.1.92.111

Samsung My Files, Android telefonunuzdaki tüm dosyaları kolayca yönetmenizi sağlayan Samsung dosya yöneticisi uygulamasıdır.

 

Samsung'un resmi dosya yöneticisi tüm dosyalarınızı yönetmeniz için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip. Cihaz belleğine göre dosyaları listeleme, gruplandırma, dosya adı değişikliği, taşıma ve kopyalama gibi temel özelliklerin yanında Samsung telefon kullananlara özel içerikler de var. Bunların arasında 15 TB kapasiteli Samsung Cloud Drive öne çıkıyor. Eğer telefonunuz Samsung modellerinden biri ise Cloud Drive hesabına bağlanarak dosyalarınızı bulut depolama alanına yedekleyebilirsiniz. Eğer telefonunuz Samsung değilse Google Drive hesabını kullanmanız mümkün.

 

Samsung dosya yöneticisi uygulamasının diğer uygulamalara göre bazı avantajlarından bahsetmek gerekiyor. Uygulamaları birbirinden ayıran temel özellik artık tasarımdaki kolaylık. Samsung My Files da basit ve kullanışlı arayüzü ile dosya yönetimini kolaylaştırmayı başarıyor. Son olarak, uygulama tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip. Samsung My Files APK dosyasını hızlıca indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung My Files ekran görüntüleri Samsung My Files ekran görüntüleri Samsung My Files ekran görüntüleri Samsung My Files ekran görüntüleri Samsung My Files ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.1.92.111

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi21.04.2019 - 21:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme257

Dosya boyutu 5.81 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9553

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder