Samsung My Files ikon

Samsung My Files APK

v10.1.10.342

Samsung My Files, Android telefonunuzdaki tüm dosyaları kolayca yönetmenizi sağlayan Samsung dosya yöneticisi uygulamasıdır.


Samsung'un resmi dosya yöneticisi tüm dosyalarınızı yönetmeniz için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip. Cihaz belleğine göre dosyaları listeleme, gruplandırma, dosya adı değişikliği, taşıma ve kopyalama gibi temel özelliklerin yanında Samsung telefon kullananlara özel içerikler de var. Bunların arasında 15 TB kapasiteli Samsung Cloud Drive öne çıkıyor. Eğer telefonunuz Samsung modellerinden biri ise Cloud Drive hesabına bağlanarak dosyalarınızı bulut depolama alanına yedekleyebilirsiniz. Eğer telefonunuz Samsung değilse Google Drive hesabını kullanmanız mümkün.


Samsung dosya yöneticisi uygulamasının diğer uygulamalara göre bazı avantajlarından bahsetmek gerekiyor. Uygulamaları birbirinden ayıran temel özellik artık tasarımdaki kolaylık. Samsung My Files da basit ve kullanışlı arayüzü ile dosya yönetimini kolaylaştırmayı başarıyor. Son olarak, uygulama tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip. Samsung My Files APK dosyasını hızlıca indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung My Files ekran görüntüleri Samsung My Files ekran görüntüleri Samsung My Files ekran görüntüleri Samsung My Files ekran görüntüleri Samsung My Files ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Samsung My Files APK son sürüm güncellemesinde;

Dahili depolamada arama özelliği geliştirilmiş,

Sıkıştırılmış dosyalara şifre ekleme özelliği eklenmiş,

OneDrive ve Google Drive bağlantıları için analiz özelliği eklenmiş.

Yorumlar

Samsung My Files için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Samsung My Files v5.0.06.6 için
Nasıl yapicam acaba indiriyorum ama yuklenmiyor