Google Files: Telefonunuzda yer açın ikon

Google Files: Telefonunuzda yer açın APK

v1.0.293282612

Google Files: Telefonunuzda yer açın Açıklama

Google'ın geliştirdiği Google Files akıllı telefon ve tabletlerinizin hafızasını yönetmenizi sağlayan başarılı bir uygulama.


Google Files'in temel özelliği cihazınızdaki dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlamak. Bu amaçla uygulamayı her açtığınızda daha verimli hafıza yönetimi için size bazı bilgi kartları sunuyor. Bu bilgi kartları genellikle büyük boyutlu uygulamalar, kullanmadığınız için gereksiz bulunan uygulamalar, yinelenen dosyalar ve uygulama önbelleği gibi bilgiler içeriyor. Kartların üzerine tıkladığınızda ise daha detaylı verilere ulaşıyor ve temizlemek istediklerinizi temizliyorsunuz. Google Play'da Google'dan Google Files: Telefonunuzda yer açın ismiyle yayımlanan uygulama gerçekten de isminin hakkını veriyor. Diğer Android dosya yöneticisi uygulamalarının aksine Google Files tüm yönetimi bilgi kartları aracılığıyla yaptığı için işlemler oldukça sade ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.


Google Files'in öne çıkan bir diğer özelliği ise internet olmadan dosya paylaşabilmesi. Çevrimdışı dosya paylaşımı diyebileceğimiz bu özellik sayesinde Google Files'in yüklü olduğu cihazlar arasında saniyede 125 MB hıza varan dosya transferi yapabiliyorsunuz. Bluetooth altında Hotspot açılarak gerçekleşen dosya transferi hızı testlerimizde gerçekten başarılıydı. Ayrıca dosya transferinin WPA2 yöntemiyle şifrelenmesi sayesinde dosyalarınız trojan ve malware gibi zararlı yazılımlara karşı daha çok güvende oluyor. Arkadaşlarınızla sık dosya transferi yapıyorsanız Google Files sizin için çok iyi bir alternatif olacaktır.


Google'ın ücretsiz olarak kullanıcılara sunduğu Google Files'e ait APK dosyasını indirerek cihazınızın hafızasını temizlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Google Files: Telefonunuzda yer açın ekran görüntüleri Google Files: Telefonunuzda yer açın ekran görüntüleri Google Files: Telefonunuzda yer açın ekran görüntüleri Google Files: Telefonunuzda yer açın ekran görüntüleri Google Files: Telefonunuzda yer açın ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.293282612

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi27.02.2020 - 12:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme592

Dosya boyutu 10.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10212

GÜVENLİKİndireceğiniz Google Files: Telefonunuzda yer açın APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.google.android.apps.nbu.files

APK imzası: 9f591218c092ce2ae72aeb71c2ea00a7cbf20030

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

8 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder