Hotspot Shield VPN ikon

Hotspot Shield VPN APK

v8.10.2

Hotspot Shield VPN internette kimliğinizi gizleyerek gezmenizi sağlayan başarılı bir VPN uygulamasıdır.


VPN proxy uygulamaları alt yapıları gereği konum, kimlik ve IP gibi bilgileri saklamayı, aynı zamanda yasaklı internet sitelerine girmeyi sağlıyorlar. Hotspot Shield VPN de bu yöntem için en iyi uygulamalardan birisi. Hem sahip olduğu geniş VPN ağı hem de Wi-Fi Güvenlik Süzgeci ile maksimum gizlilik içerisinde internette rahatça gezebilirsiniz.


Hotspot Shield VPN'i diğer VPN uygulamalarından ayıran en önemli özelliği hızlı olması. Dünyanın birçok yerine kurulmuş VPN proxy sunucuları sayesinde bunu başaran uygulama bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçmenize de izin veriyor. Ücretsiz sürümde kısıtlı ülke listesi var ancak ücretli Hotspot Shield Elite sürümünde her ülkeyi seçebiliyorsunuz.

Hotspot Shield VPN ekran görüntüleri Hotspot Shield VPN ekran görüntüleri Hotspot Shield VPN ekran görüntüleri Hotspot Shield VPN ekran görüntüleri Hotspot Shield VPN ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hotspot Shield VPN APK son sürüm güncellemesinde uygulama performansı geliştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Hotspot Shield VPN için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi12 ay önce Hotspot Shield VPN v6.4.3 için
Merhaba Cepte.net sizden isteyeceğim bir uygulama var. VPN tornado pro uygulamasını getirirseniz çek sevinirim. Gelirse bana geri bildirim gönderin lütfen. TEŞEKKÜRLER.