AirDroid ikon

AirDroid APK

v4.2.9.12

AirDroid Açıklama

AirDroid APK uygulaması Android telefon ve tabletinizi bilgisayar üzerinde yönetmenizi sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.


Kablosuz bir şekilde Android telefon veya tabletinizi bilgisayara bağlayarak kullanabileceğiniz uygulama, bilgisayar üzerinden cihazınızla ilgili birçok işlemi yapmanıza imkan veriyor. Bilgisayar üzerinden arama yapmak, SMS alıp göndermek ve uygulamaları bilgisayarda kullanmak bu işlemlerin başlıca örnekleri diyebiliriz. Uygulamalarınızı bilgisayarda kullanma konusunda bir not düşelim, yalnızca destekleyen uygulamaları (örneğin WhatsApp ve Line) bilgisayarda kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında tüm uygulama bildirimlerini yönetme ve cevap verme, dosya aktarımı ve ekran kaydetme gibi gelişmiş işlemleri sorunsuz bir şekilde AirDroid ile gerçekleştirebiliyorsunuz.


AirDroid uygulamasını Android telefonunuzu yedeklemek için de kullanabilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinden uygulamanın masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza yüklediğinizde, cihazınızda yer alan tüm verileri bilgisayara aktarabiliyorsunuz. Daha sonra bir format atarsanız verileri geri yükleyebilir ve kaldığınız yerden telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz. AirDroid'i ücretsiz olarak kullanmak mümkün, yalnız bazı özelliklerin açılması için ücret ödemeniz gerekebiliyor. Bunun için uygulamanın içindeki mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

AirDroid APK güncel sürümünde uygulamada yaşanan hatalar düzeltilmiş.

AirDroid ekran görüntüleri AirDroid ekran görüntüleri AirDroid ekran görüntüleri AirDroid ekran görüntüleri AirDroid ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.2.9.12

GeliştiriciSAND STUDIO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi27.10.2017 - 13:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme255

Dosya boyutu 48.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7903

GÜVENLİKİndireceğiniz AirDroid APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sand.airdroid

APK imzası: 45819d7212130ab8b7a8f35da0d43843d924b09e

AirDroid eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm AirDroid versiyonları:

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder