AirDroid ikon

AirDroid APK

v4.1.5.0

AirDroid, Android telefon ve tabletinizi bilgisayar üzerinde yönetmenizi sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.

 

Kablosuz bir şekilde Android telefon veya tabletinizi bilgisayara bağlayarak kullanabileceğiniz uygulama, bilgisayar üzerinden cihazınızla ilgili birçok işlemi yapmanıza imkan veriyor. Bilgisayar üzerinden arama yapmak, SMS alıp göndermek ve uygulamaları bilgisayarda kullanmak bu işlemlerin başlıca örnekleri diyebiliriz. Uygulamalarınızı bilgisayarda kullanma konusunda bir not düşelim, yalnızca destekleyen uygulamaları (örneğin WhatsApp ve Line) bilgisayarda kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında tüm uygulama bildirimlerini yönetme ve cevap verme, dosya aktarımı ve ekran kaydetme gibi gelişmiş işlemleri sorunsuz bir şekilde AirDroid ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

AirDroid'i Android telefonunuzu yedeklemek için de kullanabilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinden uygulamanın masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza yüklediğinizde, cihazınızda yer alan tüm verileri bilgisayara aktarabiliyorsunuz. Daha sonra bir format atarsanız verileri geri yükleyebilir ve kaldığınız yerden telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz. AirDroid'i ücretsiz olarak kullanmak mümkün, yalnız bazı özelliklerin açılması için ücret ödemeniz gerekebiliyor. Bunun için uygulamanın içindeki mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

AirDroid ekran görüntüleri AirDroid ekran görüntüleri AirDroid ekran görüntüleri AirDroid ekran görüntüleri AirDroid ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder