Google Telefon - Arayan Kimliği ve Spam Koruması ikon

Google Telefon - Arayan Kimliği ve Spam Koruması APK

v59.0.351693235

Google Telefon APK, Android için geliştirilen başarılı bir arama yapma ve cevaplama uygulamasıdır.


Google Telefon Android telefonların standart arama işlevine alternatif olarak geliştirilen başarılı bir uygulama. Uygulamayı farklı kılan ise arayan numara telefonunuzda kayıtlı olmasa bile kim olduğunu göstermesi ve spam aramaları size bildirmesi. Bu sayede telefonu açmadan kimin aradığını görebiliyorsunuz.


Google Telefon APK uygulamasının temel özellikleri arasında bilinmeyen aramaları filtreleme, görsel sesli arama, hızlı acil durum yönlendirmesi ve tabii ki güçlü spam koruması bulunuyor. Özellikle spam koruma istenmeyen numaraları kolayca engelleme seçeneği sunuyor. Böylece sahte aramalardan kurtulmuş oluyorsunuz.


Google tarafından resmi olarak geliştirilen ve kullanıcılara sunulan Google Telefon uygulamasının tüm özellikleri ücretsiz. Google Telefon APK dosyasını şimdi indirin ve arama için daha etkili uygulamayı kullanmaya başlayın.

Google Telefon - Arayan Kimliği ve Spam Koruması ekran görüntüleri Google Telefon - Arayan Kimliği ve Spam Koruması ekran görüntüleri Google Telefon - Arayan Kimliği ve Spam Koruması ekran görüntüleri Google Telefon - Arayan Kimliği ve Spam Koruması ekran görüntüleri Google Telefon - Arayan Kimliği ve Spam Koruması ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder