SuperB Cleaner (Boost & Clean) ikon

SuperB Cleaner (Boost & Clean)

v1.2.7

SuperB Cleaner Android cihazlar için gelişmiş performans ve temizleme araçlarına sahip başarılı bir uygulama.

 

SuperB'nin yaptığı performans arttırma işlemi çoğu program gibi arkaplanda çalışan uygulamaları kapatmaktan fazlasını içeriyor. Bu nedenle SuperB geliştiricileri uygulamanın %20 pil tasarrufu ve %50 performans artışı yaptığını iddia ediyor. Uygulamanın bunu RAM'deki gereksiz verileri boşaltarak yapıyor tabii ki, ancak aynı zamanda RAM'in gereksiz kullanmasını engelleyerek performansı uzun süre geçerli olacak şekilde optimize ediyor. Bu sayede temiz bir RAM ile yüksek performans elde ediliyor. Buna ek olarak CPU soğutma özelliğine de sahip olan uygulama gerektiğinde müdahale ederek işlemcinizi soğutuyor.

 

SuperB Cleaner (Boost & Clean) uygulamasının başarılı olduğu bir diğer özelliği ise oyun hızlandırma desteği. Oyun oynarken başlatılan bu modda uygulama arkaplandaki tüm işlemleri kısıtlayarak %50'ye varan bir hız artışı ile oyunlarınızı oynamanızı sağlıyor. Tüm bu özellikleri kök (root) erişimi istemeden yapan SuperB uygulaması reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Reklamların fazlalığından rahatsız olduğunuzda küçük bir ücret ödeyerek reklamları tamamen kapatmanız mümkün oluyor.

SuperB Cleaner (Boost & Clean) ekran görüntüleri SuperB Cleaner (Boost & Clean) ekran görüntüleri SuperB Cleaner (Boost & Clean) ekran görüntüleri SuperB Cleaner (Boost & Clean) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.7

GeliştiriciHegogo

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi04.06.2017 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme61

Dosya boyutu 5.69 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7634

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder