Ace Cleaner (Boost Speed Free) ikon

Ace Cleaner (Boost Speed Free) APK

v1.8.0

Android telefon ve tabletinizde performans düşüklüğü yaşıyorsanız, Ace Cleaner (Boost Speed Free) uygulamasıyla mobil cihazınızı gereksiz verilerden temizleyebilir ve performansını arttırabilirsiniz.

 

Önemsiz bellek kullanan uygulamalar, kalıntı dosyalar ve gereksiz yere işlemci kullanan işlemler başta olmak üzere birçok fonksiyon Ace Cleaner'le kontrol edilip düzeltilebiliyor. Tek dokunuşla temizleme ve tek dokunuşla hızlandırma özelliğine sahip olan uygulama, tüm bu işlemleri sadece başka bir program için de yapılabiliyor. Örneğin Facebook uygulaması bir süre sonra depoladığı gereksiz veriler nedeniyle yavaş çalışabiliyor, Ace Cleaner'le kolayca önbellek ve gereksiz veri temizlemesi yapabiliyor. 

 

Güvenlik seçeneklerine de sahip olan uygulama arayüzünden istediğiniz herhangi bir uygulamaya desenli kilit koyabiliyorsunuz. Böylece özel verilerinizin olduğu uygulamalar sadece deseni bilen kullanıcılar tarafından erişilebilir oluyor. Ace Cleaner'in bir yeteneği de gereksiz bildirimleri süzerek, telefon veya tabletinize gelen bildirimleri filtreleyebilmesi. Gereksiz bulduğunuz bildirim üzerine dokunduğunuzda Ace Cleaner'in o bildirimi tekrar göstermemesi için ayarlayıp sadece görmek istediğiniz bildirimlere izin verebilirsiniz.

Ace Cleaner (Boost Speed Free) ekran görüntüleri Ace Cleaner (Boost Speed Free) ekran görüntüleri Ace Cleaner (Boost Speed Free) ekran görüntüleri Ace Cleaner (Boost Speed Free) ekran görüntüleri Ace Cleaner (Boost Speed Free) ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Uygulamanın çalışmasını engelleyen bazı hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder