Video indirici - Instagram için ikon

Video indirici - Instagram için APK

1.0.8

Video indirici - Instagram için Açıklama

Video indirici - Instagram için, Instagram üzerinden video indirmenizi sağlayan faydalı bir uygulama.


Uygulama aslında video indirme için geliştirilmiş olsa da Instagram'daki fotoğrafları da indirebiliyor. Üstelik kullanımı da gayet basit. Video veya fotoğrafı indirmek istediğiniz postun sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun. Açılan minik penceredeki "Bağlantıyı Kopyala" yazısını seçin. Daha sonra da Video indirici - Instagram için uygulamasına girerek kopyaladığınız bağlantıyı buradaki alana yapıştırın. Uygulama, seçtiğiniz video ve fotoğrafı otomatik olarak indirecektir.


Özellikle sosyal medya platformlarında paylaşılan video ve fotoğrafları kaydetmek birçok kullanıcı için önemli. Bu uygulama Instagram video indirme ve Instagram fotoğraf indirme işlemlerini sizin için kolaylaştırıyor. Kolay kullanımı ve tamamen ücretsiz olması da uygulamanın sevdiğimiz özellikleri arasında. Video indirici - Instagram için APK dosyasını hemen indirin ve Instagram'dan video ve fotoğraf indirme işlemlerine başlayın.

Video indirici - Instagram için ekran görüntüleri Video indirici - Instagram için ekran görüntüleri Video indirici - Instagram için ekran görüntüleri Video indirici - Instagram için ekran görüntüleri Video indirici - Instagram için ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyon1.0.8

Geliştirici302 Lock Screen

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi25.07.2020 - 08:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme511

Dosya boyutu 13.4 MB

PaylaşanAKSOY BİLİŞİM

CepdeID 10522

GÜVENLİKİndireceğiniz Video indirici - Instagram için APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tools.downloadinstagram.instasave

APK imzası: 0eb2d8682e9e87a8869d3c635fb65206e45694f6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder