Video indirici - Instagram için ikon

Video indirici - Instagram için APK

1.0.8

Video indirici - Instagram için, Instagram üzerinden video indirmenizi sağlayan faydalı bir uygulama.


Uygulama aslında video indirme için geliştirilmiş olsa da Instagram'daki fotoğrafları da indirebiliyor. Üstelik kullanımı da gayet basit. Video veya fotoğrafı indirmek istediğiniz postun sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun. Açılan minik penceredeki "Bağlantıyı Kopyala" yazısını seçin. Daha sonra da Video indirici - Instagram için uygulamasına girerek kopyaladığınız bağlantıyı buradaki alana yapıştırın. Uygulama, seçtiğiniz video ve fotoğrafı otomatik olarak indirecektir.


Özellikle sosyal medya platformlarında paylaşılan video ve fotoğrafları kaydetmek birçok kullanıcı için önemli. Bu uygulama Instagram video indirme ve Instagram fotoğraf indirme işlemlerini sizin için kolaylaştırıyor. Kolay kullanımı ve tamamen ücretsiz olması da uygulamanın sevdiğimiz özellikleri arasında. Video indirici - Instagram için APK dosyasını hemen indirin ve Instagram'dan video ve fotoğraf indirme işlemlerine başlayın.

Video indirici - Instagram için ekran görüntüleri Video indirici - Instagram için ekran görüntüleri Video indirici - Instagram için ekran görüntüleri Video indirici - Instagram için ekran görüntüleri Video indirici - Instagram için ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder