Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Araçlar » Fing - Network Tools

Fing - Network Tools

v6.3.0
reklamlar
Fing - Network Tools
Fing - Network Tools ekran görüntüleri Fing - Network Tools ekran görüntüleri Fing - Network Tools ekran görüntüleri Fing - Network Tools ekran görüntüleri Fing - Network Tools ekran görüntüleri Fing - Network Tools tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Fing - Network Tools Açıklama

Android ağ yöneticisi uygulaması Fing sayesinde bağlı olduğunuz kablosuz ağla ilgili birçok yönetim işlevini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kablosuz ağa hangi cihazların bağlı olduğunu görme, bağlı olan cihazların detaylı bilgilerini görme, izinsiz bağlantı kurma çalışmalarını bildirme, ağdaki zayıflık ve sinyal yetersizliği gibi sorunları çözme gibi öne çıkan özellikler Fing - Network Tools'un temel yetenekleri arasında. Bunların yanında ping süresi takibi, DNS sorgusu gönderme ve port tarayıcı gibi gelişmiş özellikler internet ve bağlantı teknolojilerine ilgi duyanlar için oldukça faydalı.

 

Tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak kullanılan uygulama, ağ güvenliğini ve takibini önemseyen kullanıcılar için çok iyi bir alternatif. APK dosyasını indirerek ağınızı takip etmeye hemen başlayabilirsiniz.

reklamlar

Fing - Network Tools Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: