Wifi Analyzer ikon

Wifi Analyzer APK

v3.10.5-L

Wifi Analyzer, mobil cihazınızla bulunduğunuz yerdeki kablosuz ağları ölçerek en iyi Wi-Fi ağını bulmanıza yardımcı oluyor.

 

Uygulamanın çalışma mantığı, bulunduğunuz yerdeki kablosuz bağlantıların sinyal yoğunluğunu ölçmesi üzerine kurulu. Yaptığı ölçümleme ile bir kablosuz ağı kullanan kaç kişinin bağlı olduğu, ağın internet hızı ve güvenlik seviyesi gibi bilgileri görebilirsiniz. Bunların yanı sıra kablosuz ağların gateway, mac adresi, DNS adresi gibi teknik bilgilerini de Wifi Analyzer ile kolayca öğrenebiliyorsunuz.

 

Eğer teknik bilgilerle uğraşmak istemiyor ve her zaman en iyi bağlantıyı kurmak istiyorsanız uygulamanın 'en iyi ağ önerisi' özelliğini kullanabilirsiniz. Uygulama bu özelliği sayesinde herhangi bir ağa bağlı olsanız bile, çevrenizdeki kablosuz ağları analiz etmeye devam ediyor ve daha iyi bir bağlantı tespit ettiğinde size öneriyor.

Wifi Analyzer ekran görüntüleri Wifi Analyzer ekran görüntüleri Wifi Analyzer ekran görüntüleri Wifi Analyzer ekran görüntüleri Wifi Analyzer ekran görüntüleri
Artıları

Ağ hızı ölçümü yapabiliyor,

Ağa bağlı kişi sayısını gösteriyor,

Kablosuz ağın detaylı teknik bilgilerini gösteriyor.

Eksileri

'En iyi ağ önerisi' kararsız çalışıyor. Uygulamanın önerdiği en iyi ağa bağlansanız bile, birkaç dakika sonra sürekli başka bir ağın 'en iyi' olduğunu belirtiyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder