Wifi Analyzer ikon

Wifi Analyzer APK

v3.10.5-L

Wifi Analyzer Açıklama

Wifi Analyzer, mobil cihazınızla bulunduğunuz yerdeki kablosuz ağları ölçerek en iyi Wi-Fi ağını bulmanıza yardımcı oluyor.

 

Uygulamanın çalışma mantığı, bulunduğunuz yerdeki kablosuz bağlantıların sinyal yoğunluğunu ölçmesi üzerine kurulu. Yaptığı ölçümleme ile bir kablosuz ağı kullanan kaç kişinin bağlı olduğu, ağın internet hızı ve güvenlik seviyesi gibi bilgileri görebilirsiniz. Bunların yanı sıra kablosuz ağların gateway, mac adresi, DNS adresi gibi teknik bilgilerini de Wifi Analyzer ile kolayca öğrenebiliyorsunuz.

 

Eğer teknik bilgilerle uğraşmak istemiyor ve her zaman en iyi bağlantıyı kurmak istiyorsanız uygulamanın 'en iyi ağ önerisi' özelliğini kullanabilirsiniz. Uygulama bu özelliği sayesinde herhangi bir ağa bağlı olsanız bile, çevrenizdeki kablosuz ağları analiz etmeye devam ediyor ve daha iyi bir bağlantı tespit ettiğinde size öneriyor.

Wifi Analyzer ekran görüntüleri Wifi Analyzer ekran görüntüleri Wifi Analyzer ekran görüntüleri Wifi Analyzer ekran görüntüleri Wifi Analyzer ekran görüntüleri
Artıları

Ağ hızı ölçümü yapabiliyor,

Ağa bağlı kişi sayısını gösteriyor,

Kablosuz ağın detaylı teknik bilgilerini gösteriyor.

Eksileri

'En iyi ağ önerisi' kararsız çalışıyor. Uygulamanın önerdiği en iyi ağa bağlansanız bile, birkaç dakika sonra sürekli başka bir ağın 'en iyi' olduğunu belirtiyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.10.5-L

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi04.04.2017 - 12:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme342

Dosya boyutu 1.57 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7537

GÜVENLİKİndireceğiniz Wifi Analyzer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.farproc.wifi.analyzer

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder