EasyTouch ikon

EasyTouch APK

v4.5.20

Ekranınızın bir köşesinde çalışan EasyTouch Android cihazınızda yapabildiğiniz birçok işlemi kolaylaştıran bir kısayol uygulaması.

 

Uygulamanın sunduğu kısayollar özellikle telefondaki butonların yaptığı işlemler için geçerli durumda. Örneğin ekran görüntüsü, tuş kilidi, ekran parlaklığı ve akıllı asistan işlemlerini ayarlamak EasyTouch ile oldukça kolaylaşıyor. Ayrıca gelişmiş kısayol seçeneklerini farklı bir şekilde işleme alabiliyorsunuz, dokunma, jest ve mimik kontrollerinden hangisini kullanabileceğinizi uygulama ayarlarından belirleyebilirsiniz.

 

EasyTouch sunduğu kısayollar haricinde Clean Master gibi temizlik ve performans uygulamalarıyla da uyumlu çalışıyor. Eğer desteklenen uygulamalardan birisi telefon veya tabletinizde kuruluysa ona özel bir kısayol tuşu belirleniyor ve tek dokunuşla cihazınızın performansını arttırabiliyorsunuz.

 

Uygulamanın tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanmak mümkün, ancak belli aralıklarla kilit ekranında reklam görmeniz mümkün. Bizim gibi kilit ekranında reklam sevmeyen kullanıcılar bu detaya dikkat etmeli.

EasyTouch ekran görüntüleri EasyTouch ekran görüntüleri EasyTouch ekran görüntüleri EasyTouch ekran görüntüleri EasyTouch ekran görüntüleri

Yorumlar

EasyTouch için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce EasyTouch v4.5.20 için
Mükemmel beee!!!
Ziyaretçi2 yıl önce EasyTouch v4.5.20 için
Bence çok güzel
Ziyaretçi2 yıl önce EasyTouch v4.5.20 için
Bencede