EasyTouch ikon

EasyTouch

v4.5.20

Ekranınızın bir köşesinde çalışan EasyTouch Android cihazınızda yapabildiğiniz birçok işlemi kolaylaştıran bir kısayol uygulaması.

 

Uygulamanın sunduğu kısayollar özellikle telefondaki butonların yaptığı işlemler için geçerli durumda. Örneğin ekran görüntüsü, tuş kilidi, ekran parlaklığı ve akıllı asistan işlemlerini ayarlamak EasyTouch ile oldukça kolaylaşıyor. Ayrıca gelişmiş kısayol seçeneklerini farklı bir şekilde işleme alabiliyorsunuz, dokunma, jest ve mimik kontrollerinden hangisini kullanabileceğinizi uygulama ayarlarından belirleyebilirsiniz.

 

EasyTouch sunduğu kısayollar haricinde Clean Master gibi temizlik ve performans uygulamalarıyla da uyumlu çalışıyor. Eğer desteklenen uygulamalardan birisi telefon veya tabletinizde kuruluysa ona özel bir kısayol tuşu belirleniyor ve tek dokunuşla cihazınızın performansını arttırabiliyorsunuz.

 

Uygulamanın tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanmak mümkün, ancak belli aralıklarla kilit ekranında reklam görmeniz mümkün. Bizim gibi kilit ekranında reklam sevmeyen kullanıcılar bu detaya dikkat etmeli.

EasyTouch ekran görüntüleri EasyTouch ekran görüntüleri EasyTouch ekran görüntüleri EasyTouch ekran görüntüleri EasyTouch ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.5.20

GeliştiriciSHERE WORKSHOP

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.09.2017 - 14:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme281

Dosya boyutu 5.70 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7766

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce EasyTouch v4.5.20 için
Bence çok güzel
Ziyaretçi10 ay önce EasyTouch v4.5.20 için
Bencede