CCleaner ikon

CCleaner APK

v6.1.0

Bilgisayar versiyonuyla oldukça başarılı işler çıkaran Ccleaner, Android mobil cihazlar için de yüksek seviyede hız ve temizlik sunuyor.


Mobil cihazınızdaki tüm gereksiz dosyaları tek dokunuşla temizlemenizi sağlayan Ccleaner hafızadan kaynaklı yavaşlamaların önüne geçiyor. Uygulama önbellekleri, indirilenler klasörü, arama kayıtları ve SMS gönderileri dahil olmak üzere birçok şeyi silebiliyor. Silme işlemini isterseniz topluca, isterseniz de tek tek gerçekleştirebiliyorsunuz.


Ccleaner'in diğer bir yeteneği ise mobil cihazınızın kaynak kullanım istatistiklerini detaylı bir şekilde göstermesi. CPU, RAM ve pil kullanımı ile birlikte bunların sıcaklıklarını uygulamanın arayüzünden inceleyerek gerektiğinde müdahale edebilir ve cihazınızın hızını arttırabilirsiniz. Ccleaner APK dosyasını şimdi indirin ve cihazınızdaki gereksiz dosyaları temizlemeye başlayın.

CCleaner nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CCleaner APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CCleaner ekran görüntüleri CCleaner ekran görüntüleri CCleaner ekran görüntüleri CCleaner ekran görüntüleri CCleaner ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

CCleaner APK son sürüm güncellemesinde uygulamanın performansı optimize edilmiş, uygulamaların önbelleklerini detaylı seçme özelliği eklenmiş.

Artıları

Detaylı temizleme seçeneği,

Sistem kaynak kullanımı analizleri,

Kolay kullanım.

Eksileri

Temizleme işlemi bazen verimli çalışmıyor.

Yorumlar

CCleaner için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce CCleaner v1.25.104 için
güzel