CCleaner ikon

CCleaner APK

v1.25.104

Bilgisayar versiyonuyla oldukça başarılı işler çıkaran Ccleaner, Android mobil cihazlar için de yüksek seviyede hız ve temizlik sunuyor.

 

Mobil cihazınızdaki tüm gereksiz dosyaları tek dokunuşla temizlemenizi sağlayan Ccleaner hafızadan kaynaklı yavaşlamaların önüne geçiyor. Uygulama önbellekleri, indirilenler klasörü, arama kayıtları ve SMS gönderileri dahil olmak üzere birçok şeyi silebiliyor. Silme işlemini isterseniz topluca, isterseniz de tek tek gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Ccleaner'in diğer bir yeteneği ise mobil cihazınızın kaynak kullanım istatistiklerini detaylı bir şekilde göstermesi. CPU, RAM ve pil kullanımı ile birlikte bunların sıcaklıklarını uygulamanın arayüzünden inceleyerek gerektiğinde müdahale edebilir ve cihazınızın hızını arttırabilirsiniz.

CCleaner ekran görüntüleri CCleaner ekran görüntüleri CCleaner ekran görüntüleri CCleaner ekran görüntüleri CCleaner ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

 

Android 6 ve üstü cihazlar için önbellek temizleme özelliği iyileştirildi,

Küçük hatalar düzeltildi.

Artıları

Detaylı temizleme seçeneği,

Sistem kaynak kullanımı analizleri,

Kolay kullanım.

Eksileri

Temizleme işlemi bazen verimli çalışmıyor.

Yorumlar

CCleaner için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce CCleaner v1.25.104 için
güzel