Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Araçlar » Fener HD LED

Fener HD LED

v3.7.2
reklamlar
Fener HD LED
Fener HD LED ekran görüntüleri Fener HD LED ekran görüntüleri Fener HD LED ekran görüntüleri Fener HD LED ekran görüntüleri Fener HD LED ekran görüntüleri Fener HD LED tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Fener HD LED Açıklama

Akıllı telefonların kamera flaşını el feneri olarak kullanmak büyük kolaylık. Fener HD LED uygulaması kamera flaşına ek olarak telefonunuzun ekran ışığını maksimum seviyede yükselterek ikinci bir fener seçeneğini kullanıcılara sunuyor.

 

Kamera flaşı ve ekran ışığı olmak üzere iki farklı kullanım seçeneği bulunan uygulamada diğer uygulamalarda olmayan bazı efekt seçenekleri mevcut:

 

- Acil durum: Herhangi bir yerde zorda kaldığınızda ve diğer insanların dikkatini çekmek istediğinizde telefonunuzun ekranı polis sireni renklerinde yanıp sönerek size yardımcı olmaya çalışıyor,

- Eğlence efektleri: Disco, mum ışığı, gökkuşağı gibi desenler ile ekran ışığınız eğlenceli anlarınıza eşlik ediyor,

- Romantizm: Ne kadar işinize yarar bilemiyoruz ama, sevdiğinize bir de telefonunuzun ekranında beliren kalp atışıyla sevginizi belli edin.

 

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Ekranınıza veya menüye ekleyeceğiniz küçük düğme ile kolayça açıp kapatabilirsiniz.

reklamlar

Fener HD LED Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: