GM Dosyalar ikon

GM Dosyalar

v2.0.3

GM Dosyalar, Android telefonunuzdaki uygulamaları organize etmenizi sağlayan başarılı bir dosya yöneticisi uygulamasıdır.

 

Dosya yöneticisinin sahip olduğu akıllı yazılım sayesinde telefondaki fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyalar otomatik olarak kategorize ediliyor. Ayrıca bulut depolama desteği sayesinde dosyalarınızı otomatik olarak Google Drive, One Drive ve Dropbox gibi popüler servislere senkronize edebiliyorsunuz. Sık sık yedek almayı seven kullanıcılar için oldukça faydalı bir özellik.

 

GM Dosyalar aynı zamanda uygulama yöneticisi özelliklerine de sahip. Android telefonunuzda yüklü olan uygulamaları GM Dosyalar ile kolayca yönetebilir, güncelleme ve kaldırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında standart bir dosya yöneticisinde olması gereken kesme, kopyalama, yapıştırma, yeniden adlandırma ve silme gibi temel özellikler de uygulamada yer alıyor.

 

General Mobile tarafından geliştirilen uygulama tamamen ücretsiz. Küçük boyutlu GM Dosyalar APK dosyasını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

GM Dosyalar ekran görüntüleri GM Dosyalar ekran görüntüleri GM Dosyalar ekran görüntüleri GM Dosyalar ekran görüntüleri GM Dosyalar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.3

GeliştiriciGeneral Mobile Official

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.03.2018 - 16:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1024

Dosya boyutu 14.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8500

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder