GM Dosya Yöneticisi ikon

GM Dosya Yöneticisi APK

v2.0.24

GM Dosyalar, Android telefonunuzdaki uygulamaları organize etmenizi sağlayan başarılı bir dosya yöneticisi uygulamasıdır.


Dosya yöneticisinin sahip olduğu akıllı yazılım sayesinde telefondaki fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyalar otomatik olarak kategorize ediliyor. Ayrıca bulut depolama desteği sayesinde dosyalarınızı otomatik olarak Google Drive, One Drive ve Dropbox gibi popüler servislere senkronize edebiliyorsunuz. Sık sık yedek almayı seven kullanıcılar için oldukça faydalı bir özellik.


GM Dosyalar aynı zamanda uygulama yöneticisi özelliklerine de sahip. Android telefonunuzda yüklü olan uygulamaları GM Dosyalar ile kolayca yönetebilir, güncelleme ve kaldırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında standart bir dosya yöneticisinde olması gereken kesme, kopyalama, yapıştırma, yeniden adlandırma ve silme gibi temel özellikler de uygulamada yer alıyor.


General Mobile tarafından geliştirilen uygulama tamamen ücretsiz. Küçük boyutlu GM Dosyalar APK dosyasını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

GM Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri GM Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri GM Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri GM Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri GM Dosya Yöneticisi ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

GM Dosyalar APK son sürüm ile uygulama performansı iyileştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder