Bing: Chat with AI & GPT-4 ikon

Bing: Chat with AI & GPT-4 APK

v25.0.410425302

Bing: Chat with AI & GPT-4 Açıklama

Microsoft tarafından geliştirilen Bing: Chat with AI & GPT-4 ile yapay zeka Android telefon ve tabletlerinize geliyor.


İnternete girerken yapay zekadan faydalanmayı hiç düşündünüz mü? Microsoft'un geliştirdiği arama motoru Bing yapay zeka destekli alt yapısıyla size her konuda yardımcı olmaya hazır. ChatGPT 4 tabanlı geliştirilen Bing ile internette daha güvenli ve doğru sonuçlara ulaşabilir, soru sorduğunuzda cevap alabilir, oyun oynarken ya da bir uygulamayı kullanırken ipuçları isteyebilirsiniz.


ChatGPT gibi yapay zeka yapıları insanlar tarafından sorulan sorulara cevaplar vererek işleri kolaylaştırmak için tasarlanıyor. Bing uygulaması da ChatGPT ile entegre çalışarak internette size yardımcı olmayı hedefliyor. Özellikle internette sık sık araştırma yapan ve bir şeyler arayan insanlar için Bing kesinlikle çok iyi bir deneyim sunuyor. Microsoft tarafından yapay zeka desteğiyle geliştirilen Bing servisi tamamen ücretsiz kullanılabiliyor. Bing APK dosyasını indirerek yapay zekanın nimetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bing: Chat with AI & GPT-4 ekran görüntüleri Bing: Chat with AI & GPT-4 ekran görüntüleri Bing: Chat with AI & GPT-4 ekran görüntüleri Bing: Chat with AI & GPT-4 ekran görüntüleri Bing: Chat with AI & GPT-4 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv25.0.410425302

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi07.05.2023 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme150

Dosya boyutu 117 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11409

GÜVENLİKİndireceğiniz Bing: Chat with AI & GPT-4 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.microsoft.bing

APK imzası: 8b0e085890c36e0bcd2c0e72f6a9a63b0985f51a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder