Başkent Mobil ikon

Başkent Mobil APK

v1.0.0

Başkent Mobil, Ankara'nın resmi akıllı mobil uygulamasıdır.


Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen Başkent Mobil uygulaması üzerinden hem Ankara'nın yönetim sistemindeki projeleri inceleyebilir hem de akıllı şehir özelliği geçerli olan bölgelerde uygulamanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.


Resmi olarak geliştirilen Başkent Mobil uygulamasında temel olarak şehirde gördüğünüz ve belediyenin ilgilenmesini istediğiniz bölgeleri bildirebilir, AnkaraKart bakiye sorgulama ve yükleme işlemlerini yapabilir, Ankara için geliştirilen projeleri inceleyerek görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Uygulamanın bu özelliklerine ek olarak ihtiyaca muhtaç olan sokak hayvanlarını da kolayca bildirmeniz mümkün. Ayrıca Ankara'da gerçekleşen olası afetler ve hava durumu ile ilgili bilgilere de Başkent Mobil uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.


Başkent Mobil Ankara'da yaşayan hemen hemen her vatandaşın kullanması gereken başarılı bir uygulama olmuş. Özellikle AnkaraKart mobil yükleme özelliği ile kolayca bakiye yüklemeniz ve projeleri inceleyebiliyor olmak her vatandaş için büyük bir kolaylık sağlıyor. Başkent Mobil APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Başkent Mobil ekran görüntüleri Başkent Mobil ekran görüntüleri Başkent Mobil ekran görüntüleri

Yorumlar

Başkent Mobil için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Başkent Mobil v1.0.0 için
BERBAT