Google Cihazımı Bul ikon

Google Cihazımı Bul APK

v2.4.065-3

Google Cihazımı Bul Açıklama

Find My Device (Google Cihazımı Bul) kaybolan veya çalınan Android telefon ve tabletinizi bulmanızı sağlayan bir cihaz yöneticisi.


Google tarafından geliştirilen ve resmi uygulama olan Google Cihazımı Bul uygulamasını kullanmak için telefon veya tabletinizin kayıtlı olduğu Google hesabıyla uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra hesabınıza tanımlı tüm Android cihazlarını bir harita üzerinde görebiliyorsunuz. Ek bilgi olarak cihazın hangi konumda ne şekilde olduğu bilgisi oldukça iyi düşünülmüş. Örneğin telefon birisinin elindeyse 'elde' yazıyor.


Google Cihazımı Bul uygulaması kaybolma veya çalınmaya karşı şu üç özelliğe sahip:

  1. Ses çalma. Android cihazınızda -ses kısık olsa bile- yüksek seste zil sesi çalınıyor. Eğer telefon yakınlardaysa duyma ihtimaliniz var.
  2. Cihazı kilitle. Kaybolan veya çalınan Android cihazınızı başka birisi kullanmaması için kilitlemenizi sağlıyor. Belirlediğiniz kilit şifresi girilmedikçe telefon veya tabletin kullanılması mümkün değil.
  3. Cihazı sil. Eğer cihazı bir daha bulamayacağınızdan eminseniz içindeki tüm verileri bu özellikle silebilirsiniz. Bu seçeneği kullanırken telefondaki rehber, mesajlar, fotoğraflar ve uygulamalar dahil olmak üzere her şeyin silindiğini hatırlamanızda fayda var. Silinen verileri geri getirmek imkansız.

Son güncellemede neler var?

Google Cihazımı Bul APK son sürüm güncellemesinde bağlı kulaklıkları bulma özelliği eklenmiş.

Google Cihazımı Bul ekran görüntüleri Google Cihazımı Bul ekran görüntüleri Google Cihazımı Bul ekran görüntüleri Google Cihazımı Bul ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.065-3

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.09.2017 - 16:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme849

Dosya boyutu 3.87 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7805

GÜVENLİKİndireceğiniz Google Cihazımı Bul APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.google.android.apps.adm

APK imzası: 38918a453d07199354f8b19af05ec6562ced5788

Google Cihazımı Bul eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Google Cihazımı Bul versiyonları:
  • 1. Find My Device v2.1.005

Google Cihazımı Bul nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Google Cihazımı Bul APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder