Root Booster ikon

Root Booster APK

v4.0.9

Root Booster Açıklama

Root Booster Android telefon ve tabletlerinize 'root' etkisinde dokunuşlar yaparak performans artışı elde etmenizi sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulaması.


Root Booster'i kullanmak için telefonunuzun rootlu olup olmaması önemli değil, çünkü Root Booster kurulduktan sonra rootluymuş gibi çalışmaya başlıyor. Uygulamanın temel yetenekleri arasında pil ömrünü arttırma, CPU (işlemci) kullanımını azaltma, RAM hafızasını yönetme ve gereksiz/önbellek dosyalarını temizleme gibi özellikler var. Ancak Root Booster bu özellikleri root etkisinde gerçekleştirdiği için diğer performans uygulamalarına göre oldukça farklı bir yapıya sahip. Örneğin, Android telefon ve tabletlerde arkaplanda çalışan uygulamaları kapattığınızda bu uygulamalar pilinizi tüketmeye devam eder. Root Booster ise bu uygulamaları Hibernation, yani hazırda bekletme moduna alarak kullanımını durduruyor ve pil ömrünüzü arttırmanızı sağlıyor. Hibernation özelliği aynı zamanda telefonunuzun performansını da arttırmanızı sağlayan oldukça iyi bir özellik.


Root Booster'in başarılı olduğu bir diğer özellikse gereksiz bilgi ve belgeleri temizlemesi. Yaptığımız testlerde gayet stabil çalışan bu özellik, silinmiş fotoğraf, uygulama ve belgelerden kalan artık dosyaları ve önbellekleri temizleyerek kullanılabilir hafızayı arttırıyor. Gereksiz dosyaları temizleyen birçok uygulama mevcut ancak, Root Booster şu ana kadar en başarılı uygulamalardan birisi durumunda.


Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Root Booster'i kullanarak rootlu veya rootsuz cihazlarınızda gelişmiş performans arttırma seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Kolay kullanımı ve stabil çalışma performansı ile şu ana kadar en iyi performans arttırma uygulamalarından birisi olduğunu rahatça söylemek mümkün.

Son güncellemede neler var?

Root Booster APK son sürüm güncellemesinde Android optimizasyonu yapılmış.

Root Booster ekran görüntüleri Root Booster ekran görüntüleri Root Booster ekran görüntüleri Root Booster ekran görüntüleri
Artıları

Root etkisinde performans arttırma özellikleri,

Oldukça stabil çalışıyor,

Kolay kullanım,

Kaynak kod görünümlü arayüz.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.9

GeliştiriciDominik Nožka

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi20.11.2017 - 10:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme497

Dosya boyutu 2.74 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7962

GÜVENLİKİndireceğiniz Root Booster APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ram.memory.booster.cpu.saver

APK imzası: 9c0381e2db688e42fc03e1853b489bce4755e906

Root Booster eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Root Booster versiyonları:
  • 1. Root Booster v3.1.1
  • 2. Root Booster v3.0.6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder