Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Sistem Yöneticisi Programları » Clean Master (Boost & AppLock)

Clean Master (Boost & AppLock)

v5.15.5
sponsorlu bağlantılar
Clean Master (Boost & AppLock)
Clean Master (Boost & AppLock) ekran görüntüleri Clean Master (Boost & AppLock) ekran görüntüleri Clean Master (Boost & AppLock) ekran görüntüleri Clean Master (Boost & AppLock) ekran görüntüleri Clean Master (Boost & AppLock) ekran görüntüleri Clean Master (Boost & AppLock) tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Clean Master (Boost & AppLock) Açıklama

Mobil cihazların hafızasında yer alan gereksiz dosya verileri Android telefon ve tabletlerde yaşanan performans kayıplarının en büyük sebeplerinden birisi. Clean Master sayesinde cihazınızda yer kaplayan ve yavaşlamaya sebep olan bu verileri tespit ederek temizleyebilir ve cihazınızın gerçek performansına kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Android'in en çok tercih edilen performans ve güvenlik uygulaması olan Clean Master basit bir Android iyileştirici uygulaması olması haricinde kullanıcılar için antivirüs koruması, cihaz belleği (RAM) temizliği ve klasör/dosya şifreleme gibi ek güvenlik özelliklerine de sahip.

 

Oyun hızlandırma özelliği ile rakiplerinden öne çıkan Clean Master, siz oyun oynarken arkaplanda bellek harcayan uygulamaları/özellikleri kısıtlıyor. Böylece oyunu oynarken RAM gereksiz yere şişmiyor ve oyunda takılmalar, donmalar yaşanmıyor.

Güncelleme Notları

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Artıları

- Oyun hızlandırma özelliği olması,

- Hızlı ve basit dosya temizliği yapması.

Eksileri

- Mobil cihazı yeniden başlattığınızda devreye girmesi biraz zaman alıyor.

sponsorlu bağlantılar

Clean Master (Boost & AppLock) Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: