LOCKit ikon

LOCKit

v1.3.38_ww

LOCKit Android telefon ve tabletlerinizdeki uygulama, dosya ve fotoğraflarınızı gizlemenizi sağlayan başarılı bir uygulama. Parmak izi desteğiyle de oldukça cazip.

 

Vault, yani kasa mantığıyla fotoğraf ve videolarınızı gizleyebilen LOCKit, uygulamalarınız için de şifreleme desteği sunuyor. Bununla birlikte bildirim gizleme, basit cihaz hızlandırma ve yanlış şifre girildiğinde selfie çekme gibi özellikler de uygulamada bulunuyor. 

 

Hem telefon hem de tablet desteği bulunan LOCKit başlangıçta sizden bir PIN (şifre) belirlemenizi istiyor ve bu şifre sizin gizleme şifreniz oluyor. Şifreleyeceğiniz tüm uygulama, gizleyeceğiniz tüm fotoğraf, video ve belge için bu şifreyi kullanmanız gerekiyor. Eğer telefonunuzda parmak izi özelliği varsa, şifreleme işlemini parmak izinizle yapmanız mümkün. Bunun için uygulamanın ayarlarına giderek parmak iziyle dosya şifreleme özelliğini aktif etmeniz yeterli. Aktif ettikten sonra telefonunuzda kayıtlı olan parmak izleriyle uygulamayı kullanabilir ve şifrelediğiniz içerikleri görebilirsiniz.

LOCKit ekran görüntüleri LOCKit ekran görüntüleri LOCKit ekran görüntüleri LOCKit ekran görüntüleri LOCKit ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.38_ww

GeliştiriciSuperTools Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi19.08.2017 - 10:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme171

Dosya boyutu 2.56 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7737

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder