LOCKit - Fotoğraf ve video gizleme ikon

LOCKit - Fotoğraf ve video gizleme APK

v2.4.28_ww

LOCKit - Fotoğraf ve video gizleme Açıklama

LOCKit Android telefon ve tabletlerinizdeki uygulama, dosya ve fotoğraflarınızı gizlemenizi sağlayan başarılı bir uygulama. Parmak izi desteğiyle de oldukça cazip.


Vault, yani kasa mantığıyla fotoğraf ve videolarınızı gizleyebilen LOCKit, uygulamalarınız için de şifreleme desteği sunuyor. Bununla birlikte bildirim gizleme, basit cihaz hızlandırma ve yanlış şifre girildiğinde selfie çekme gibi özellikler de uygulamada bulunuyor.


Hem telefon hem de tablet desteği bulunan LOCKit başlangıçta sizden bir PIN (şifre) belirlemenizi istiyor ve bu şifre sizin gizleme şifreniz oluyor. Şifreleyeceğiniz tüm uygulama, gizleyeceğiniz tüm fotoğraf, video ve belge için bu şifreyi kullanmanız gerekiyor. Eğer telefonunuzda parmak izi özelliği varsa, şifreleme işlemini parmak izinizle yapmanız mümkün. Bunun için uygulamanın ayarlarına giderek parmak iziyle dosya şifreleme özelliğini aktif etmeniz yeterli. Aktif ettikten sonra telefonunuzda kayıtlı olan parmak izleriyle uygulamayı kullanabilir ve şifrelediğiniz içerikleri görebilirsiniz.

LOCKit - Fotoğraf ve video gizleme ekran görüntüleri LOCKit - Fotoğraf ve video gizleme ekran görüntüleri LOCKit - Fotoğraf ve video gizleme ekran görüntüleri LOCKit - Fotoğraf ve video gizleme ekran görüntüleri LOCKit - Fotoğraf ve video gizleme ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

LOCKit - Fotoğraf ve video gizleme APK son sürüm güncellemesinde uygulama performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder